RUDAR SVE BLIŽE PRVOM MJESTU

Ekipa  “Rudara”nakon neodlučnog  rezultata prošlog vikenda u Vratišincu danas je nastavila svoj pobjednički niz.
Današnji protivnik  je bila ekipa “Naprijed” Cirkovljankoja je već po tradiciju neugodan protivnk našoj ekipi.”Rudar” je dobro otvorio utakmicu  i bio bolja ekipa.Trud je nagrađen u 30.min kada Dario Šoltić postiže vodstvo za 1:0.Iz prvog poluvremena moramo izdvojiti odličnu obranu našeg vratara Maria Rajfa koji spriječio izjednačenje gostujuće  ekipe.Rezultatom 1:0 završava prvo poluvrijeme.U drugo poluvrijeme igrači “Rudara”  ulaze sa željom da čim prije zabiju drugi gol i tako utakmicu dovedu u mirnije  vode.To uspijevaju u 50 minuti kada Dario  Šoltić postiže svoj drugi današnji pogodak te povećava vodstvo domaće ekipe na 2:0
Nakon tog zgoditka domaćin prepušta laganu inicijativu gostim te nastoji brzim kontranapadima postići i treći gol.U tom periodu propušteno je nekoliko izrazitih prilika za postizanje gola.Tu se  ekipa “Rudara” zadovoljava rezultatom  što koriste gosti i nakon jedne pogreške rudarovaca smanjuju u 75  minuti rezultat na 2:1.
Do kraja utakmice rezultat  se nije mjenjao te “Rudar”odnosi zasluženo tri boda.
Kako je ekipa “Centrometala” Macinec na domaćem terenu doživjela poraz  “Rudar” im se  približio samo na bod zaostatka.
Slijedeće  nedjelje “Rudar”gostuje kod ekipe Dinama iz Palovca. (piše Zlatko Rihtarec, foto Tin Tomanić)