Međimurje sedmicom ispratilo ekipu Dugog Sela u sedmoj pripremnoj utakmici

Dva je tjedna do početka prvenstva, a iza igrača Međimurja je sedma pripremna utakmica

Raspucali su se jučer (subota) igrači trenera Kristića. Od prve minute čakovečki drugoligaš je zagospodario terenom kao domaćin u Nedelišću protiv trećeligaša Dugog Sela. Na vodstvo se nije dugo čekalo jer je već u 7. minuti  Vidović ljevicom odapeo s dvadeset metara i pogodio za 1:0 vodstvo. Dvije minute kasnije na  2:0 povećao je Šimičić udarcem s visine kaznenog prostora. U 22.minuti već je 3:0 kada Šimićić na pas Hudećeka postiže svoj drugi gol.

U drugom dijelu nastavlja se dominacija Međimurja.

U 53. minuti nakon solo prodora Ivančić poslužuje Hranilovića kojemu nije teško ugurati loptu u mrežu iz blizine za 4:0. Peti gol u 66. minuti prekrasnim golom postiže Ikić, a u 77.minuti već je 6:0 golom Hlišć Slavena.

Do kraja utakmice još jedan gol Ikića, a gosti postižu počasni zgoditak za konačnih 7:1.

Slijedeću kontrolnu utakmicu Međimurje igra već u utorak 6. kolovoza kada je domaćin Varteksu na igralištu u Savskoj Vesi.

(tekst i foto: Miljenko Dovečer)