Za Majčin dan svim majkama veliko hvala, rekao gradonačelnik Murskog Središća i saborski zastupnik Dražen Srpak

Majčin dan je blagdan u čast majki i majčinstva koji se diljem svijeta, pa i u Republici Hrvatskoj obilježava svake godine druge nedjelje u svibnju. Ovo je slavljenje utemeljeno u 20. stoljeću i prilika je to da svi velimo veliko hvala najvažnijim osobama u našim životima – majkama.

Veliko hvala majkama s područja Grada Mursko Središće rekao je nakon nedjeljne mise i gradonačelnik i saborski zastupnik Dražen Srpak, čestitavši im njihov dan i zahvalivši im što su nas othranile, čuvale, odgojile i pomagale nam u teškim trenucima.

U tom su mu darivanju kao i svake godine pripomogle članice Društva žena Mursko Središće. Malena je to i simbolična gesta kojom smo svake godine dužni podsjećati druge, ali i sami sebe koliko su nas naše majke zadužile.

(GMS)