Ženski košarkaški klub Radost organizira „8. Radosnu noć“

Košarkašice Radosti iz Čakovca u ženskoj međunarodnoj Extraligi gostovale su kod KK Žiri i poražene su 60:45. Nakon prve četvrtine domaćin je imao prednost 18:10, a na poluvremenu je bilo 34:19.

Idući vikend naša ekipa će ugostiti Kranjsku Goru. Utakmica će se odigrati u subotu 17. ožujka u 15.30 u dvorani II. Osnovne škole Čakovec.

Isti dan nakon utakmice Ženski košarkaški klub RADOST Čakovec organizira „8. RADOSNU NOĆ ” !
Pozivaju Vas u subotu 17. ožujka 2018. u restoran Kristal Čakovec s početkom okupljanja od 19,00 h. Dođite i povedite svoje prijatelje, rodbinu, kumove, cure, dečke, mužeke i ženice – zabava je otvorenoga tipa.

Konzumacija (večera) iznosi 80 kn. Pripremili su i bogatu tombolu, a cijela večer organizirana je kako bismo se zabavili, družili i naravno pomogli klubu u daljnjem djelovanju i nastupanju