VISOKOM POBJEDOM MLADOST IZ SELNICE NA LIDERSKOJ POZICIJI

Odličan start u sezonu 2016./17. ima međimurski  trećeligaš Mladost iz Selnice. Naime u prve dvije utakmice osvojili su maksimalnih šest bodova  sa impozantnom gol razlikom 14:4. Netko će reći da  im je i raspored u prva dva kola išao na ruku, ali na prvom mjestu treba se naći, a priče su priče.

a

Ovaj vikend, nakon pobjede u prvom kolu u Žiškovcu,  domaćini su bili ekipi Paraga i to ne baš gostoljubivi, uvalivši im devet komada. Očito da je  uprava u ljetnom prijelaznom periodu uradila dobar posao dovođenjem nekoliko igrača ( Mikulić, D. Žerjav, Radeljak, Vrančić) koji sa domaćima sad predstavljaju respektabilnu ekipu.

b

U ovoj utakmici gosti nisu imali ni minimum šanse pružiti domaćinima neki ozbiljniji otpor. Prvo poluvrijeme završili je rezultatom 3:0, pa u  nastavku domaćini još malo pojačavaju tempo te do 67. minute vode 6:0. To kao da ih je malo uspavalo pa gosti postižu dva zgoditka za redom i smanjuju na 6:2, ali domaćin serijom od tri zgoditka privodi  utakmicu kraju za impozantnih 9:2.  Hat-trik na ovoj  utakmici postiže Dino Mikulić, a istaknimo još i dvostrukog strijelca Dinu Žerjava, iako cijela ekipa zaslužuje sve pohvale.  Ne smijemo zaboraviti ni trenera Marijana Moharića – Maca koji je zaslužio da i on uživa malo u slastima ovakvih  pobjeda i rezultata s  obzirom da znamo koliko truda  i vremena već godinama ulaže u tu  ekipu.

Iduću utakmicu  Mladost igra u Križovcu kod Torpeda gdje im sigurno neće biti lako jer nakon dva doživljena poraza na startu, domaćin se mora „čupati“.

c

MLADOST – PARAG    9:2  (3:0)

Selnica ,28.08.2016.godine             3.ML   2.kolo   Seniori    Igralište: Karača

Sudac : Jasmin Lozić  (Belica)                             delegat: Stjepan Talan

Gledatelja: 70

Strijelci: 1:0 6.ag Pec , 2:0 35.Bujan 3:0 41.D.Žerjav 4:0 53.Perčić  5:0 62.Vrančić 6:0 67.D.Žerjav 6:1 69.Z.Oršoš 6:2 71. D.Balog 7:2 73.Mikulić  8:2 78.Mikulić 9:2 80. Mikulić

d

MLADOST : Novosel ,Kozar (65.Medved) ,Perčić ,S.Žerjav ,D.Žerjav ,Radeljak (46.Čurin) ,Tomašić( 61.Radiković) , Mikulić ,Bujan (46. Vurušić) , Živčec ,Kočila (47.Vrančić) pričuve : Sabolčec ,Medved ,Blažon ,Čurin ,Vrančić ,Radiković , Vurušić trener: Marijan Moharić

PARAG : m.Oršoš ,Z.Oršoš ,D.Horvat ,Ignac ,V. Balog , D.Balog , Horvat ,S.Balog ,M.Oršoš  pričuve: V.Oršuš  ,Dav.Oršuš  , A. Oršuš trener: nema