Uvjerljiv poraz Zrinskica u Varaždinu u prvoj pripremnoj utakmici

Tjedan dana nakon početka priprema za nastavak prvenstva, rukometašice Zrinskog pod vodstvom novog trenera Alana Belka  u subotu su u Varaždinu odigrale prvi pripremni susret.

Varaždinska Koka, bila je uvjerljiva u prvoj utakmici ove godine pobijedivši Zrinski sa 37:21. Već na poluvremenu ostvarena je prednost od 9 golova koja je na kraju povećana na plus 16. Zrinski je odigrao ovu utakmicu bez prvih golmanica Žvorc i Kozjak koje su ozlijeđene , kao i pivotkinja Ira Resman. U nastavku priprema trener Belko posvetiti će se na treninzima igri u obrani pogotovo na planu čvrstoće i  agresivnosti. Do 26. siječnja kada Zrinski gostuje u Sesvetama u nastavku prvenstva  vjerojatno će se oporaviti ozlijeđene igračice kako bi kompletni iznijeli drugi dio sezone.