Učenici OŠ Mursko Središće osvojili drugo mjesto na Županijskom natjecanju u košarci

UČENICI OŠ MURSKO SREDIŠĆE OSVOJILI 2.MJESTO NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ KOŠARKE
U dvorani OŠ Mursko Središće, 09. ožujka,2023.godine održano je finale Županijskog natjecanja iz košarke za učenike 7./8. razred.
Nastupile su 4 ekipe (OŠ Prelog, 2.OŠ Čakovec, 1.OŠ Čakovec i OŠ Mursko Središće). Utakmice su se igrale u dvije skupine. Ždrijebom je odlučeno da jednu skupinu čine OŠ Prelog i 1.OŠ Čakovec, a drugu skupinu OŠ Mursko Središće i 2.OŠ Čakovec. OŠ Mursko Središće je pobjedom protiv 2. OŠ Čakovec izborila finale u kojem je igrala s pobjednikom iz druge skupine, 1.OŠ Čakovec. U finalu je OŠ Mursko Središće poražena i osvojila je 2. mjesto.
Učenici košarkaši OŠ Mursko Središće: Koko Božić, Gabriel Lesjak, Moris Tuksar, Josip Zadravec, Vito Vresk, Nikša Novak, Sebastian Zobić, Matej Fućak, Borna Fućak, Emil Smolković, Gabriel Kukovec, David Perčić. Učenike je vodio Branko Damjanović, trener.
Čestitke učenicima na dobroj igri i odličnom rezultatu!