U prvoj polufinalnoj utakmici u Prelogu remi Mladost Kometa i Međimurja

U prvih pola sata oprezna igra i ispitivanje snaga. Međimurje uz veći posjed lopte imalo nekoliko pokušaja preko Tkalčića,Škvorca i Munivrane. Domaća Mladost Komet uglavnom se orijentirala na kontranapade. Prvu pravu priliku domaćin je imao u 31. minuti kada je Balent iz slobodnog udarca pucao tik iznad vratnice. Dvije minute kasnije nakon solo prodora Munivrane lopta dolazi do Škvorca koji puca pored stative. Najveću priliku domaćini su  imali u 36.minuti kada nakon povratne lopte Pintarića sa desetak metara loše puca Tišljarić.

Početkom drugog poluvremena Međimurje je ostalo s igračem manje nakon što je Ptiček dobio drugi žuti, isključujući karton. Domaći dolaze u vodstvo u 58.minuti kada nakon kornera najbolje reagira Mislav Sraka i pogađa s deset metara za vodstvo 1:0. Trećeligaš iz Čakovca dolazi do izjednačenja u 70. minuti prekrasnim golom Munivrane kada se odlučio na udarac iskosa s lijeve strane s preko dvadeset metara i pogodio suprotni kut.

Uzvratna utakmica polufinala kupa MNS igra se u Čakovcu 9. svibnja.

(tekst i foto: Miljenko Dovečer)