U pripremnoj utakmici u Murskoj Soboti Mura bolja od Međimurja

U nastavku priprema igrači Međimurja odigrali su drugu kontrolnu  utakmicu, a protivnik im je bio slovenski prvoligaš Mura.

U prvom dijelu bez golova, ali ne bez prilika na utakmici Mure i Međimurja u Murskoj Soboti. Mura je bila ta koja je imala inicijativu , a Međimurje je uglavnom prijetilo iz kontri.

U nastavku ista slika, međutim domaći sada koriste svoje prilike. Mura dolazi u vodstvo u 57. minuti, a u 63. već je 2:0. Na 3:0 domaći povećavaju u 72. minuti iz slobodnog udarca, što je i konačni rezultat susreta. Na ovoj utakmici trener Lepen nije mogao računati na ozlijeđene Ivančića, Hlišća, Pataftu i  Ceraja.

Međimurje: Koprić – Dodlek, Džijan, Knezović, Vidović – Zanjko, Hranilović, Hajdinjak – Hudećek, Šimičić, Ikić. Još su igrali: Jesenović, Cimerman, Meglić, Fadić, Alili, Brcković, Bacinger, Šimunić, Kirić.

Slijedeću utakmicu Međimurje igra u srijedu 22. siječnja u 14 sati kada su domaćini prvoligašu Varaždinu.

(tekst i foto: Miljenko Dovečer)