U drugoj pripremnoj utakmici Međimurje uvjerljivo pobijedilo Dubravčan i uveličalo Dan općine

Međimurje je gostovalo u Donjoj Dubravi kod novog županijskog prvoligaša Dubravčana i uveličalo Dan općine. Trener Kristić je u ovoj utakmici isprobao  sve igrače koje ima na raspolaganju.

U prijateljskom tonu pred više od 300 gledatelja Međimurje je dominiralo tijekom cijelog susreta i već u prvom dijelu vodilo 0:3.

Otpor domaćina lomili su do 20. minute kada Novoselec zabija nakon ubačaja iz kornera. Do kraja poluvremena još dva gola u domaćoj mreži koje postižu Ikić i Brcković.

U drugom dijelu kompletna nova postava Međimurja, a domaćin koristi neuigranost novih igrača te golovima Rebreka i Matulina smanjuje na 2:3. Mladići trenera Kristića se tada bude i s dva gola Slavena Hlišća i jednim njegovog brata Nevena stavljaju stvari na svoje mjesto za pobjedu čakovčana 2:6.

Iz NK Međimurja zahvaljuju domaćinu na izuzetnom gostoprimstvu kao i na fer igri.

Slijedeću pripremnu utakmicu Međimurje igra u srijedu 17. srpnja kada gostuje u Zagrebu kod trećeligaša HAŠK-a,  dok u subotu 20. srpnja ugošćuje mađarskog drugoligaša Siofok.

(tekst i foto: Miljenko Dovečer)