U 11. kolu pekleničke odbojkašice gostovale u Ludbregu i izvojevale uvjerljivu pobjedu

Utakmica je od početka izjednačena i nijedna ekipa ne stvara prednost veću od 3 poena. Tako je bilo do završnice seta. Ludbrežanke su u vodstvu 20:18 kada Plave počinju igrati vrlo dobro. Osvajaju sljedećih 7 poena i dolaze do prvog seta rezultatom 25:20.

U drugom setu je slično. Plave dosta griješe pa se ne mogu odvojiti na značajniju prednost. Do kraja seta je bilo napeto. Plave i u drugom setu smirenije u završnici i dolaze do vodstva 2:0 rezultatom 25:21. Ludbrežanke u trećem setu igraju slabije, Plave manje griješe i ubrzo stvaraju veliku prednost pa su prilike za igru dobile igračice koje igraju manje.

Treći set Plave su dobile rezultatom 25:18 i sigurno dolaze do nove pobjede. Plave se nakon 11 kola nalaze na 3. mjestu. Na prvom mjestu izjednačene su druga ekipa Kaštela i druga ekipa Ivanca sa 27 bodova dok Plave imaju samo bod manje.

Ludbreg – Plavi 0:3 (20:25, 21:25, 18:25)

Plavi: Goričanec, Hranilović, Škvorc, D., S. Debelec, Pintarić, Kukovec, Novak, Mađarić, A., L. Turk, Jezernik, A., I. Mance. Trener: Jurica Novak.

(Jurica Novak, foto: Tin Tomanić, arhiva)