TROSTRUKA POBJEDA ŠN RUDAR U ĐURĐEVCU

Odlično su krenuli mladi nogometaši novoformirane ŠN Rudar u prvom kolu HNS-središta Varaždin. Naime ŠN Rudar od ove jeseni potpisivanjem sporazuma spaja mlade igrače  Rudara, Plavih , Sokola i Križovca. Nakon dobrog i kvalitetnog pripremnog razdoblja krenuli su i u prve prvenstvene utakmice na gostovanju kod Graničara  u Đurđevcu. Sve tri kategorije pionira U-10, U-12 i U-14 izborile su pobjede te tako već na početku uknjižile devet bodova.

Krenimo redom:

U-10    GRANIČAR – RUDAR  0:1 /0:1/

Golom Rafaela Rendarića u 2.minuti utakmice najmlađi Rudarovci  prvi su došli do bodova  u Đurđevcu. Klaudio Biber trener u ovom susretu svoje povjerenje u utakmici poklonio je slijedećim igračima:

Franjo Vuri/v/ ,Mihael Bedi , Leon Valentin Kuzma ,Emanuel Kontrec ,Rafael Rendarić ,Leon Jurović ,Frano Mesarić ,Niko Kolman , Novak Teo /v/ Jakov Kraljić ,Jakov Sovar ,Emil Švenda ,Leo Major.

U-12 GRANIČAR – RUDAR 0:2 /0:0/

Sa dva zgoditka u drugom dijeli utakmice igrači trenera Marka Mikolaja došli su do  sigurne i uvjerljive pobjede nad svojim vršnjacima. Strijelci za Rudar bili su u 48.min. Emanuel Frančić i u 56.min. Antonio Škvorc.

Sastav: Antonio Srpak /v/, Niko Jamnbrošić , Luka Novak , Gabrijel Božić ,Patrik Nedeljko , Antonio Škvorc , Fran Antolović , Marko Vincek ,Deni Varga ,Niko Perčić ,Emanuel Frančić , Ivano Gogić /v/ , Nikša Sovar

U-14  GRANIČAR – RUDAR  1:2/1:2/

Nisu se svojim kolegama dali najstariji pioniri Rudara te su i oni donijeli još tri boda sa gostovanja u Đurđevcu.  Vrlo rano su poveli već u 5.min zgoditkom Lea Vurušića .  Domaćin se ne predaje i poravnava u 13.min. zgoditkom Filipčića na 1:1. U 28.minuti kapetan Rudara Kevin Nedeljko postiže drugi zgoditak za Rudar ,koji je ujedno bio i pobjedonosni za zaslužena tri boda.