Torpedo se ne šali – u zadnje dvije utakmice postigli čak 20 golova, a sada je stradao Napredak iz G. Kraljevca

Torpedo-Napredak G. Kraljevec 7-0 (4-0)

Opet visoka pobjeda Torpeda iz Križovca u ovom kolu 3. međimurske lige koje je odigrano u nedjelju i donijelo Torpedu izvrsno 2. mjesto na ljestvici. Nakon što su kolo prije Paragu uvalili čak 13 golova, sada je stradao Napredak te je Torpedo u zadnje dvije utakmice postigao čak 20 golova.

Prvo poluvrijeme zavrsilo je  4-0 za domaćina, a golove su postigli Zver 1, Pintaric 1 i Tuksar 2.

U drugom poluvremenu nastavljeno je torpediranje gostiju iz Gornjeg Kraljevca, a strjelci su bili Berdin 1, Matoša 1, i Tuksar Dragan koji je postigao svoj treći gol na ovoj utakmici i tako postavio konačni rezultat od 7:0.

Igrači iz Gornjeg Kraljevca tijekom cijelog susreta bili su bez šansi za postizanje zgoditka. U 77. min. utakmice kod gostiju su isključeni Srpak i Hutinec, a kod domaćih Trstenjak Antonio s time da je Trstenjak zavrsio na Hitnoj u Čakovcu, jer protivnički igrač ga je udario i rasjekao mu arkadu.

U slijedećem kolu Torpedo gostuje kod Jedinstva u Novom Selu na Dravi.

(rt, foto: Tin Tomanić)