SVAKOME PO BOD U ŠTRUKOVCU – HAJDUK JOŠ U IGRI ZA VISOKI PLASMAN

Iako je domaćin prvi došao u vodstvo i to dosta rano u 14. minuti zgoditkom Gorana Debelca gosti se nisu predavali. U ravnopravnoj utakmici u 39. minuti uspjeli su poravnati rezultat i to zgoditkom Filipa Levačića. Rezultatom 1:1 završen je prvi dio utakmice.

01

U drugom dijelu ni jedna od ekipa nije uspjela postići zgoditak pa je tako sve ostalo na ona dva iz prvog dijela. Hajduk je ovim bodom zauzeo 9.mjesto na ljestvici sa 33 boda, samo tri boda manje od ekipa u borbi za treće mjesto na ljestvici ,tako da i dalje imaju lijepe šanse za konačni visoki plasman na kraju prvenstva.