Sokol pobjedom protiv Dinama iz Palovca krenuo u završnu borbu za ostanak u ligi

U nedjelju je Sokol opet igrao jednu od bitnijih utakmica protiv ekipe Dinama iz Palovca  za ostanak u ligi u finišu samog prvenstva. Pobjeda se sama po sebi nametala kao imperativ. Ovaj put ekipa Sokola nije dozvolila nikakvo iznenađenje, te uknjižila veoma tri  bitna boda.

Sokoli su pokazali da svima mogu pružiti otpor, samo kada daju maksimum svojih mogućnosti. U nedjelju Sokoli su odlučili ići na sve ili ništa, pa tako od prve minute kreću žestoko i puni optimizma. Samo nakon nekoliko spojenih dodavanja lako se približavaju vratima gostujućeg vratara.  Nakon prekrasne lopte prema Mikuliću on pokazuje svoje vještine i na koljena baca svojeg čuvara i precizno posprema loptu u daljnji vratarov kut. Sokoli vode 1:0 i čvrsto drže taj rezultat dok gosti pokušavaju ugroziti domaćeg vratara, ali i on pokazuje da je izvrstan vratar i da ništa neće proći iza njegovih leđa. Nakon poluvremena napadalo se na obje strane, no prošlo je bez zgoditaka. Nažalost ozlijedio se Davor Mikulić i to Sokolima sigurno  ne ide u korist, ali vratila se mlada nada Leonardo Zadravec. Sokoli su odigrali utakmicu na najvišoj razini i pokazali da ih nitko ne može pobijediti na domaćem terenu. Sljedeću utakmicu igraju u subotu 26. 05. 2018. kad gostuju kod Hodošana,. Želimo Sokolima sreću i da pokažu što znaju te odnesu još 3 boda i popnu se na tablici jer to i zaslužuju.

(tekst i foto: Saša Obradović)