SOKOL BEZ TRENERA STIGAO DO DRUGE POBJEDE!

Kako je Boris Radiković donedavni trener nakon još jednog prošlotjednog poraza dao ostavku na svoju funkciju, Sokol je jučer igrao u sastavu koji je složen zajedničkim dogovorom između igrača i oko toga nije bilo nikakvih problema. Ekipu je sa klupe vodio predsjednik kluba Mirko Leško, kao igrač koji se nalazio na Sokolovoj klupi. Ovakva situacija biti će do kraja ovog dijela prvenstva, a onda se kreće u potragu za novim trenerom.

Izgleda da je ostavka Radikovića djelovala kao pozitivni šok za ekipu koja je u jučerašnjoj utakmici došla do druge pobjede i to 4:1 protiv Jedinstva iz Gornjeg Mihaljevca. Početak susreta nije pokazivao da će do toga doći jer je krenulo loše po domaćine koji su u 13. minuti skrivili jedanaesterc koji je opravdano dosuđen i realiziran od strane Matije Horvata. Mnogi su tada pomislili da će sada Sokoli sa dosta juniora u sastavu pasti i da pritisak u svojim glavama igrači neće izdržati , no dogodilo se upravo suprotno. Nakon 10 minuta dosuđen je jedanaesterac na domaćem igraču Marku Mikolaju kojeg u izjednačenje pretvara Nino Leško.

Izdržao je Sokol s neriješenim rezultatom do kraja poluvremena pa je to bio svojevrsni uspjeh s obzirom na sve prijašnje utakmice. Čim su izašli iz svlačionice vidjelo se da su domaći željni pobjede što donosi vodstvo već u 49. minuti kada Saša Puh zabija eurogol koji možete sada pogledati.

Nastavak utakmice odvijao se dalje u tom pobjedničkom ritmu tako da su prilike za postizanje zgoditka realizirali Mateo Vincek i Nino Horvat. Odigrao je Vincek borbenu utakmicu, a izborio je i slobodan udarac s kojim je Sokol poveo 2:1 pa dobar dio zasluge za pobjedu ide upravo njemu. Utakmica je u cjelini bila vrlo dobra, svaki igrač dao je maksimum čime su opravdali dolazak svojih uvijek vjernih navijača.