ŠEPAVI SUDAC ISKARTONIRAO SOKOLE

U nedjelju 15.5.2016. odigrano je 26. kolo 1.MNL u kojem je NK”Jedinstvo” iz Gornjeg Mihaljevca uvjerljivo  pobijedilo NK”Sokol” iz Vratišinca 4:1.

U nervoznoj utakmici svoje šanse za zgoditke bolje je iskoristila ekipa iz Gornjeg Mihaljevca te već nakon 12 minuta vodi s pogotkom Tihomira Mika. Nakon 10 minuta igre uspio je Sokol izjednačiti pogotkom Posavec Manuela, no Jedinstvo je bilo odlučnije da na poluvrijeme ode vodstvom, te su u 33. minuti zabili, a strijelac je opet bio Tihomir Miko.

01a

Početkom drugog poluvremena Jedinstvo koristi stopostotnu šansu te Mihael Ladić zabija “poklon gol” i domaćin može mirnije igrati. Još jedan gol zabili su domaćini pola sata prije kraja utakmice. Strijelac je bio igrač sa brojem 10 Bojan Bačan.  Glavni sudac Bacinger Branko  ozlijedio se u 35. minuti (ozljeda lista desne noge) te je prema delegatu Zadravec Rajku uspio dobro odsuditi utakmicu do kraja. Unatoč šepajućim koracima glavnog suca sve opomene bile su pokazane, kako piše u zapisniku opravdano, a NK “Sokol” opet je izvukao deblji kraj te završava utakmicu sa 4 žuta kartona i 1 crvenim, zbog dvije opomene Marka Mikolaja . NK”Jedinstvo” završava utakmicu sa dva žuta kartona.

04a

Još jedan težak poraz Sokola donio je lošu najavu protiv drugoplasirane momčadi 1.MNL NK”Trnave”Goričan. Utakmica se igra u nedjelju 22.5.2016 u 17 h.