RUDAR : M.Rajf , Levačić , Šprajc , Vuri , Vurušić ( 85.Podgorelec ) D.Šoltić ( 82. Šardi ) Novak , N.Šoltić , Radiković ( 72. Liklin ) M.Šoltić  pričuve : R.Rajf , Šardi , Mihalic , Knežević , Liklin , Podgorelec ,Čalopa trener : Goran Vincetić

PUŠĆINE : Kolar ,Mikulec ,Magdalenić ( 46. Lesar ) , Terzić ( 25. Ribič ) Florijanić , Celinger , Horvat ,Špicer , Šivak , Levanić ( 82.  Horvat ) Dovečer (55. Pintarić ) pričuve : Špicer , Pintarić ; Horvat Damir , Lesar , Ribić trener : Dejan Car

Strijelci :  1 : 0  4.min Vurušić , 2 : 0 16.min Novak , 3 : 0 85.min Vurušić

Glavni sudac : Bojan Juras pomoćni suci : Matija Horvat – Dražen Sukanec

delegat : Ivan Kozina

gledatelja : 150

Rutinskom igrom došao je Rudar do svoje osme pobjede i momentalno trećeg mjesta na tablici . Protivnik u 15.kolu MŽNL ČK VŽ   bila je ekipa Pušćina koja u većem dijelu utakmice nije mogla ozbiljnije ugroziti domaćina.

Od samog početka Rudar je krenuo dinamično i agresivno i takav pristup već u 4. minuti donosi vodstvo od  1: 0 .Strijelac nakon lijepe akcije M.Šoltić i Levačića  bio je B.Vurušić.

Rudar i dalje nastavlja sa agresivnom igru te već u 16.minuti Novak sam izbija pred gostujućeg vratara i mirno  zabija za 2 : 0. I to kao da je bio signal za opuštanje  te gosti polako preuzimaju inicijativu te postaju sve opasniji . Stvaraju dvije polušanse te jednu izglednu poziciju koju spašava Levačić izbijajući loptu glavom sa same  gol linije. Već smo se pobojali da će se ponoviti igra kao protiv Poleta , ali su se igrači Rudara na vrijeme trgnuli i ponovo zagospodarili terenom . Na odmor se odlazi sa zasluženim vodstvom domaćina od 2 : 0 .

Drugo poluvrijeme prolazi u dominaciji Rudara koji stvara šanse, ali ih na žalost ne uspijeva realizirati. Najizgledniju u 79. minuti  ne iskorištava D.Šoltić kojem gostujući vratar zaustavlja udarac sa 11 metara nakon prekršaja u 16.metara nad B.Vurušićem. Ipak u 85.minuti B.Vurušić danas svakako najbolji igrač Rudara postavlja konačan rezultat od 3 : 0 .  Sigurna i zaslužene pobjeda Rudara koja u slijedećem 16. kolu gostuje kod ekipe Naprijeda iz Cirkovljana  23.11. (nedjelja) u 14 sati .