RUDAR U TREĆEM KOLU KUPA

“OMLADINAC” /DS/ – RUDAR  1 : 6 ( 0 : 4 )

Mirnom i rutinskom igrom dostojnom apsolutnog favorita Rudar je uvjerljivom pobjedom prošao u treće kolo Kupa gdje na svojoj Šuderki 03.09.2014 /srijeda/ dočekuje međužupanijskog ligaša Nedelišće iz istoimenog mjesta.

Od prvog sučevog zvižduka znalo se tko kamo spada u današnjoj utakmici. U samo devet minuta 26., 32. i 35. pogocima Novaka, D. Šoltića i Čalope dolazi do sigurnog vodstva od 0 : 3 što potvrđuje još u 45 . min. Berdin te Rudar na odmor odlazi sa sigurnih 0 : 4 .

Drugo poluvrijeme Rudar odrađuje rutinski pa domaćin iskorištava lagano  opuštanje i u 61 . min preko Tizaja smanjuje na 1  : 4. No to je bilo sve od domaćina jer Rudar zgodicima D. Šoltića i V. Liklina u 69. i 79 min. mirno privodi utakmicu kraju .

Bila je ovo i zadnja pripremna utakmica Rudara jer već 17.09.2014 . god. /nedjelja/  17,30 sati slijedi utakmica protiv Plitvice iz Gojanca u Gojancu. Tijekom tjedna donijeti ćemo i osvrt na pripremni dio kao i o  ambicijama kluba u novoformiranoj  Međužupanijskoj ligi od strane trenera Gorana Vincetića , sportskog direktora kluba Smiljana Liklina te predsjednika kluba Tomislava Nedjeljka (Z. Rihtarec)

Dubrava – Mali Mihaljevec 1:6

Nakon prva dva kola kupa u natjecanje će se uključiti 15 nositelja u kup natjecanju, a od nositelja ne računamo Podturen koji je odustao u ovoj sezoni.