SASTAVI :

RUDAR : M.Rajf , Šprajc (62. Šardi ) , Vuri ,  Knežević  ( 62. Mihalic) , D.Šoltić , Novak , Čalopa (66.Levačić)  , N.Šoltić , Radiković ,  Berdin , M.Šoltić ( 59. Podgorelec ) pričuve : R.Rajf , Levačić , Šardi , Mihalic ,Liklin , Podgorelec

trener : Goran Vincetić

IVANĆICA : Žuliček , Zagoršćak , Posavec , Cerovčec , K. Žuliček ,Belcar ,Božinić , Maloić , Solina , Grđan , Cikač pričuve : Andreić , Lančić , Bahun , D.Cikač trener : Gašpar Šumiga

Strijelci : 1 : 0   N.Šoltić 12. min. , 2 : 0 Knežević 14. min . 3 : 0 D.Šoltić 21. min.   4 : 0  Vuri 60. min. , 5 : 0 Levačić 81 . min

SUCI : Hirš /Varaždin/, Vitez /Kućan Donji/, Šmrček  /Novakovec/ delegat : Toplek / Nedelišće/

Već od  samog početka današnje utakmice vidjela se želja i volja za pobjedom te kako čim prije isprati gorak ukus dvaju nesretnih poraza u zadnjih tjedan dana. Protivnik je također bio po mjeri slabiji od ova dva prijašnja no svakako ekipa koju s nije smjelo podcijeniti. Stvarao je Rudar  prilike od samog početka no lopta po teškom i skliskom terenu teško je pronalazila put do  mreže danas najboljeg igrača Ivančice vratara M.Žuličeka. No sve dileme oko razvoja same utakmice već u 12 min. rješava   N.Šoltić prekrasnim eurogolom negdje sa dvadesetak metara. U samo  desetak minuta u 14 i 21 . minuti preko Kneževića i  D.Šoltića Rudar dolazi do visokog i uvjerljivog vodstva  od 3 : 0.

Propušta Rudar još čitav niz lijepih prilika u prvom poluvremenu, ali se rezultat ne mjenja .I drugo poluvrijeme Rudar je puno bolja ekipa te ima puno više loptu u svom posjedu stvara šanse no zgoditak dolazi tek u 60.min kada nakon dobroizvedenog kornera Kneževića Vuri efektno glavom povećava vodstvo domaćina na  4 :  0 . Gosti su se uglavnom branili i cijelu utakmicu tek su jednom ozbiljnije ugrozili domaćeg vratara Maria Rajfa , ali i  to bez uspjeha .

Kako se utakmica bližila kraju bilo je još samo pitanje hoće li i koliko će zgoditaka završiti u mreži gostujućeg vratara. U 81.minuti Levačić nakon kratke šetnje lopte po gostujućem kaznenom prostoru efektnim udarcem sa desetak metara postavlja konaćni rezultat 5 : 0 . Slijedeća dva kola momčad Rudara gostuje prvo u Selniku  kod Plitvice, a zatima kod Zadrugara u Hrastovskom .

Na kraju još samo spomenimo da danas nažalost prijepodne nisu mogle biti odigrane utakmice mlađih kategorija sa Slogom iz Čakovca zbog lošeg terena koji se ipak zahvaljujući  velikom trudu oružara Jožeka i Marka uspio jako dobro pripremiti za popodnevnu utakmici . Najmlađi igrači /limači/ su odigrali svoje drugo kolo u Zasadbregu protiv Poleta iz Svetog Martina te na teškom mokrom , blatnjavom terenu odigrali bez zgoditaka 0 : 0 .