RUDAR NAŠAO ŽRTVU I ČAKOVCU UVALIO 10 KOMADA

RUDAR – ARCHEA  ČAKOVEC

10 : 0  ( 3 : 0 )

U igri mačke i miša Rudar je konačno našao  žrtvu i sa uvjerljivih 10 : 0  savladao najslabiju ekipu lige .

Iako se unaprijed već znao rezultat u prvom poluvremenu su gosti još koliko toliko odolijevali napadima  Rudara te se na poluvrijeme otišlo za njih povoljnih samo 3 :0 u korist domaćina.

No u drugom poluvremenu još kada su na igralište izašli sa igračem manje sve je za njih pošlo naopako tako da je dvocifreni rezultat od 10:0 mogao biti još  i veći.

Zanimljivost susreta je svakako da je vrata gostiju  cijelu utakmicu čuvao igrač Trivanović i bio njihov najbolji igrač odlično intertveniravši u nekoliko navrata i tako goste spasio od još uvjerljivijeg poraza.

Loše vrijeme jak i hladan vjetar te polagana kiša normalno i slabi rezultati Rudara u zadnje vrijeme ovoga puta su na  stadion  Šuderka privukli veoma mali broj gledatelja.

Izjava trenera NK Rudar Smiljana Liklina:

Utakmicu smo dobro odradili. Djelom smo odigrali kako smo se dogovorili, ali ne u potpunosti, no ja sam zadovoljan mada nam još slijedi mnogo rada . Čestitao bih cijeloj ekipi na zalaganju jer nije lako igrati protiv protivnika kojeg si već prije u glavama pobijedio, mada sam ja inzistirao da to zaboravimo. Sada već moramo misliti na sljedeće vrlo teško gostovanje u Varaždinu, no za to nam ostaje još cijeli tjedan rada. Toliko o ovoj utakmici i srdačan pozdrav!

SASTAVI :

RUDAR :  M.Rajf , Šprajc , B.Vurušić ( 66. Podgorelec) , Knežević , D.Šoltić ,F. Novak , Zadravec , (69. S.Vurušić ) ,Čalopa , N.Šoltić , D. No M.Šoltić ( 54. Radiković ) pričuve : R.Rajf , S.Vurušić , Radiković Podgorelec    trener: S.Liklin

ARCHEA-Čakovec : Trivanović ,Duspara , Bilješko , Rogošić , Dodig , Bubnjar, Jakšić , Božičković , Jukić , Almeida Moreira Vincius , Cerovec pričuve : Bauer    trener: I.David

SUCI  : Martinčić Ivana , Fazlić Krešimir , Rođak-Karšić Sanja ,Jalžabetić

Vjekoslav    delegat : Kečak  Danijel

STRIJELCI: D.Šoltić 4 ( 11, 31,69,80) F.Novak 2(37,77) Čalopa (46) Šprajc (64) Knežević (66) D.Novak (90)