RUDAR LAKO SA SLOBODOM

NK “RUDAR” –  NK “SLOBODA Slakovec  4 : 2  ( 3 : 0)

Rudar  je odigrao prvu od zadnje dvije pripremne utakmice prije početka drugog dijela 3.HNL-sjever  01.03.2014.

Protivnik je bio međimurski prvoligaš Sloboda iz Slakovca.  Po ružnom vremenu i teškom mokrom terenu Rudar je pružio vrlo dobru igru naročito u prvom poluvremenu te ga zasluženo dobio sa 3 :0. Treba istaći da je Rudar bio bolja ekipa sa još nekoliko izrazitih prilika no ne smiju se zaboraviti i dvije odlične intervencije domaćeg vratara M.Rajfa.

Svakako je najljepši trenutak prvog dijela , a i utakmice eurogol Luke Rihtarca sa nekih dvadesetak metara. Strijelci za Rudar su u prvom poluvremenu još bili D. Šoltić i F. Novak.

U drugom poluvremenu je trener Filipan izvršio sve izmjene tako da su svi igrači dobili priliku za igru.

Gosti smanjuju na početku prvog poluvremena na 3 :1 lijepim zgoditkom Hergotića iz slobodnog udarca.

Domaćin im ne ostaje dužan pa  M .Zadravec također iz slobodnjaka povećava  prednost na 4 : 1.

Dalje se cijelo drugo poluvrijeme igra izjednačeno , ali gosti nakon jednog kornera u zadnjim sekundama utakmice zgoditkom Goricaja  postavljaju konačni rezultat 4:2.

NK “RUDAR” : M.Rajf – N.Šoltić , Šprajc , Zadravec , D.Novak – F.Novak , M.Šoltić , Stojko, Rihtarec  – D. Šoltić , B.Vurušić  / R.Rajf ,Vuri , S. Vurušić ,Čalopa , Jezernik,