RUDAR CUP „MEĐIMURJE METALI“ OVAJ VIKEND U ŠPORTSKOJ DVORANI U M. SREDIŠĆU

Tradicionalni “Rudar cup ”  24 i 25.siječnja održati će se i ove godine u Školskoj športskoj dvorani u M. Središću.. Uz učešće 36 ekipa i približno 400 igrača športski program započinje u subotu u 11 sati.

Prvog dana turnira kvalifikacijske utakmice u kategoriji U-15 odigrati će se u 4 skupine sa početkom u subotu 24.11. u 11 sati. U toj kategoriji pravo nastupa imaju igrači  rođeni 01.01.1999 i mlađi dok djevojčice mogu biti godinu dana starije. Završnica turnira za tu kategoriju odigrati će se u nedjelju 25.01.2015.

U nedjelju 25.01.2015 godine svoje utakmice odigrati će oni najmlađi početnici U-8 prvo u u 4 skupine sa po četiri ekipe  sa dosta ranim početkom ujutro u 7.30 minuta.

Završnica turnira za jednu i drugu kategoriju odigrati će se u nedjeljnim posljepodne-vnim satima. Skupine i raspored utakmica možete vidjeti u pritcima u nastavku. Iz Rudara pozivaju vas da provedete dva lijepa  sportska dana uz najmlađe nogometaše.

(Z. Rihtarec)

grupa a b

grupa c d

utakmice

RASPORED PO SKUPINAMA

SKUPINA „A“

1.TERMOINST – MT
2.NK  „NAFTA“ LENDAVA
3.NK  NEDELIŠĆE
4.ONŠ  „GOLGETER“ HAJDINA 2
5.NK  STRAHONINEC

SKUPINA „B“

1.NK   „RUDAR“  1
2.ONŠ  „GOLGETER“ HAJDINA 1
3.NK  „POLET“  S.MARTIN  2
4.NK „SOKOL“  VRATIŠINEC
5.NK  MALI MIHALJEVEC

SKUPINA „C“

1.NK  VERŽEJ – FARMTECH
2.NK  LENTI
3.NK  „MLADOST“  PRELOG
4.NK  „SLOGA“  ČAKOVEC
5.MOZAIK  ŠTRUKOVEC

SKUPINA „D“

1.NK  „POLET“  S.MARTIN  1
2.NK  „RUDAR“ 2
3.NK  „SLOGA“  ŠTRIGOVA
4.ŠN  SVETI  JURAJ  NA BREGU
5.NK  „PLAVI“  PEKLENICA

SUBOTA 24.01.2015.

11:00  A1 – A2  TERMOINST-MT  –  NK   „NAFTA“

11:15  B1 – B2  NK „RUDAR“ 1  –  ONŠ  „GOLGETER“ HAJDINA 1

11:30  A3 – A4  NK NEDELIŠĆE  –  ONŠ  „GOLGETER“ HAJDINA 2

11:45  B3 – B4  NK „POLET“ 2  –  NK  „SOKOL“

12:00  A1 – A5  TERMOINST-MT  –  NK   STRAHONINEC

12:15  B1 – B5  NK „RUDAR“ 1  –  NK  MALI MIHALJEVEC

12:30  A2 – A4  NK „NAFTA“    –  ONŠ  „GOLGETER“ HAJDINA 2

12:45  B2 – B4  ONŠ  „GOLGETER“ HAJDINA 1 –  NK  „SOKOL“

13:00  A3 – A5  NK NEDELIŠĆE  –  NK  STRAHONINEC

13:15  B3 – B5  NK „POLET“ 2  –  NK MALI MIHALJEVEC

13:30  A1 – A3  TERMOINST-MT  –  NK  NEDELIŠĆE

13:45  B1 – B3  NK „RUDAR“ 1  –  NK  „POLET“  2

14:00  A2 – A5  NK „NAFTA“  –  NK  STRAHONINEC

14:15  B2 – B5  ONŠ  „GOLGETER“ HAJDINA 1 –  NK  MALI MIHALJEVEC

14:30  A1 – A4  TERMOINST-MT  –  ONŠ  „GOLGETER“ HAJDINA 2

14:45  A2 – A3  NK „NAFTA“   –  NK  NEDELIŠĆE

15:00  B4 – B5  NK „SOKOL“  –  NK  MALI MIHALJEVEC

15:15  B2 – B4  ONŠ  „GOLGETER“ HAJDINA 1-  NK „POLET“  2

15:30  A4 – A5  ONŠ  „GOLGETER“ HAJDINA  2-  NK  STRAHONINEC

15:45  B1 – B4  NK „RUDAR“ 1  –  NK  „SOKOL“

16:00  C1 – C2  NK  VERŽEJ  –  NK   LENTI

16:15  D1 – D2  NK „POLET “ 1  –  NK  „RUDAR“  2

16:30  C3 – C4  NK  „MLADOST“ PRELOG  –  NK „SLOGA“  ČAKOVEC

16:45  D3 – D4  NK „SLOGA“  ŠTRIGOVA –  ŠN  SVETI  JURAJ  NA BREGU

17:00  C1 – C5  NK  VERŽEJ  –  MOZAIK  ŠTRUKOVEC

17:15  D1 – D5  NK „POLET “ 1  –  NK  „PLAVI“  PEKLENICA

17:30  C2 – C4  NK   LENTI –  NK „SLOGA“  ČAKOVEC

17:45  D2 – D4  NK  „RUDAR“  2 –  ŠN  SVETI  JURAJ  NA BREGU

18:00  C3 – C5  NK  „MLADOST“ PRELOG  –  MOZAIK  ŠTRUKOVEC

18:15  D3 – D5  NK „SLOGA“  ŠTRIGOVA –  NK  „PLAVI“  PEKLENICA

18:30  C1 – C3  NK  VERŽEJ  –  NK  „MLADOST“ PRELOG

18:45  D1 – D3  NK „POLET “ 1  –  NK „SLOGA“  ŠTRIGOVA

19:00  C2 – C5  NK   LENTI –  MOZAIK  ŠTRUKOVEC

19:15  D2 – D5  NK  „RUDAR“  2  –  NK  „PLAVI“  PEKLENICA

19:30  C1 – C4  NK  VERŽEJ  –  NK „SLOGA“  ČAKOVEC

19:45  D1 – D4  NK „POLET “ 1  –  ŠN  SVETI  JURAJ  NA BREGU

20:00  C2 – C3  NK   LENTI –  NK  „MLADOST“ PRELOG

20:15  D2 – D3  NK  „RUDAR“  2  –  NK „SLOGA“  ŠTRIGOVA

20:30  C4 – C5  NK „SLOGA“  ČAKOVEC  –  MOZAIK  ŠTRUKOVEC

20:45  D4 – D5  NK  VERŽEJ  –  NK  „PLAVI“  PEKLENICA

NEDJELJA 25.01.2015.

ČETVRTFINALE

15:45    A1  –  C2

16:05    B1  –  D2

16:25    C1  –  A4

16:45    D1  –  B2

POLUFINALE

17:05     PAR 1  –  PAR  3

17:25     PAR 2  –  PAR  4

17:50      za 3. Mjesto

18:10      FINALE

 

NOGOMETNA ŠKOLA “RUDAR”

MURSKO SREDIŠĆE

­­PROPOZICIJE DVORANSKOG MALONOGOMETNOG

TURNIRA  NŠ “RUDAR” M. SREDIŠĆE U-15

 

  1. Organizator turnira je NŠ ”RUDAR” M. Središće, turnir se održava 24. i 25. siječnja 2015. godine u

Kategorijama : U-15 prema dostavljenom rasporedu utakmica.

Kotizacija za nastupanje na turniru iznosi 300,00 kn.

Početak turnira u subotu 24.01.2015. g. je u 11:00 sati

Početak turnira u nedjelju 25.01.2015. g. je u 14:45 sati

  1. Pravo nastupa imaju igrači u kategoriji:

– pioniri U-15 igrači rođeni 01.01.1999. g. i mlađi

– djevojčice mogu biti godinu dana starije za nastup

  1. Prije početka prve utakmice predstavnik kluba dužan je dostaviti zapisničkom stolu

spisak igrača sa navedenim datumom rođenja, te broj na leđima koji će igrač nositi tokom cijelog

turnira. U toku turnira prije početka utakmice može predstavnik bilo koje momčadi zahtjevati provjeru

identiteta, odnosno starosti bilo kojeg igrača na temelju sportske iskaznice, putnog lista ili

zdravstvene iskaznice.

Trener ekipe jamči da su svi igrači obavili liječnički pregled unutar zadnjih šest mjeseci te imaju pravo

nastupa.

  1. Momčad sastavlja najviše 12 igrača. Na početku utakmice svaka momčad mora imati

na igralištu 5 igrača (4+1 ) za U-15.

  1. Igra se sa loptom veličine 4.
  2. Broj izmjena je neograničen i izmjene su »leteće«.
  3. Izvođenje udarca sa strane je nogom i lopta mora biti na ili iza linije, dok se udarac sa vrata

izvodi ili rukom ili nogom, a iz njega se ne može postići pogodak.

  1. Kazneni udarac se izvodi sa linije 6 metara.
  2. Utakmice se igraju 1×15 min. u skupinama, 1X15 min. od četvrtfinala do finala
  3. Sve ekipe nastupaju na vlastitu odgovornost
  4. Turnir će se igrati po jednostrukom bod sistemu u grupama.

Redoslijed u grupi određuje se prema sljedećim kriterijima, poredanima po važnosti (ako tri ekipe

imaju isti broj bodova gleda se samo njihov međusobni omjer-bez najslabije plasirane ekipe):

  1. Broj osvojenih bodova
  2. Rezultat međusobnog susreta
  3. Gol-razlika
  4. Više postignutih golova
  5. Ždrijeb

Nakon grupa nastavlja se natjecanje po kup sistemu zaključno sa samim finalom.

  1. Ukoliko utakmica drugog dijela natjecanja završi neriješenim rezultatom, izvode se udarci sa 6

metara (svaka strana po 3 udarca – različiti igrači), a ako je i nakon toga rezultat neriješen, svaka

strana određuje pojedinog igrača koji raspucava do konačnog pobjednika.

  1. Sve utakmice suditi će suci MNS Čakovec.
  2. Suci utakmica mogu primjenjivati slijedeće kazne:

– Zbog težeg prekršaja ili nesportskog ponašanja igrača, igrač dobiva žuti karton.

– Drugi žuti karton istom igraču automatski povlači crveni karton i kaznu isključenja od 2 minute.

– Igrač koji je dobio crveni karton isključuje se i napušta igru te na toj utakmici više  ne može

sudjelovati u igri.

– Nakon isteka od 2 minute, isključenog igrača može zamijeniti rezervni igrač.

– Ako ekipa s više igrača postigne zgoditak, zamjenski igrač može ući u igru prije isteka kazne

od 2 minute, a ako ekipa s manjim brojem igrača postigne pogodak, igra se nastavlja bez

promjene broja igrača.

– Ukoliko igrač u jednoj utakmici dobije 2 žuta kartona (crveni karton), ima pravo nastupa na

slijedećoj utakmici.

– U slučaju kažnjavanja igrača s  izravnim crvenim kartonom (zbog izrazito grubog prekršaja,

drskog ponašanja, napada na suca), tom se igraču po automatizmu zabranjuje nastup na

slijedećoj utakmici.

– Žuti kartoni se ne akumuliraju, tj. brišu se nakon svake utakmice.

  1. Sve utakmice igraju se u školsko-sportskoj dvorani Mursko Središće
  2. Pravo tumačenja ovih Propozicija ima isključivo Odbor turnira, u skladu s pozitivnim

iskustvima iz nogometne prakse, Pravila igre za mali nogomet i ostalih pravilnika

Hrvatskog nogometnog saveza. Odluke organizatora su konačne.

  ORGANIZATOR TURNIRA

 

  NŠ “RUDAR” MURSKO SREDIŠĆE