Ribolovne članske karte za 2021. godinu

Poštovane ribolovkinje i ribolovci,

Sukladno novom Zakonu o slatkovodnom ribarstvu koji je stupio na snagu sredinom 2019. godine, a vezano uz prodaju ribolovnih dozvola u elektronskom obliku obavještavamo Vas da ste dužni zamijeniti postojeće uvjerenje o položenom ribolovnom ispitu „NOVIM UVJERENJEM“. Ne učinite li to nećete biti u mogućnosti kupiti ribolovnu dozvolu za 2021. godinu a i svaku iduću godinu koja nam predstoji.

S obzirom da nisu svi ribići bili u mogućnosti  napravit zamjenu ribolovnih uvjerenja u centrima na kojima su se vršile zamjene, Međimurski ribolovni savez odlučio se na kupnju 35. tableta. Svako ribolovno društvo je zadužilo  jedan tablet na kojem je instalirana aplikacija HŠRS-a s pomoću koje se provodi  zamjena ribolovnih uvjerenja. Uz STROGO pridržavanje svih epidemioloških mjera do sada je sveukupno zamijenjeno  3500 ribolovnih uvjerenja.

Odlukom upravnog odbora Međimurskog ribolovnog saveza  visine članarina i cijene ribolovnih dozvola za 2021. godinu prikazane su ispod u tablici.

DOZVOLACIJENAČLANARINAUKUPNO
Godišnja seniori i IDR100,00400,00500,00
Godišnja žene i juniori100,00200,00300,00
Dnevna20,0080,00100,00
Trodnevna50,00150,00200,00
Sedmodnevna70,00330,00400,00
Dnevna-salmonidna voda20,00130,00150,00
Trodnevna- salmonidna voda50,00250,00300,00
Sedmodnevna- salmonidna voda70,00430,00500,00
Reciprocitet300,00300,00
Podupirajući član100,00100,00
Članarina kadeti50,0050,00

Poštovani predstavnici ribolovnih društava Međimurske županije:

Članske karte za 2021. godinu možete podići u Međimurskom ribolovnom Savezu 29.12.2020. godine u vremenu od 9,00 do 15,00 sati i 30.12.2020. godine u vremenu od 12,00 do 16,00 sati.

Obračun ribolovnih dozvola za 2021. godinu radit će se na identičan način kao i 2020. godine.

Poveznica-link za izdavanje dozvole za slatkovodni ribolov: https://youtu.be/VTzlSTl589M

Pripremio: Miroslav Mikulčić