Rezultati prvog dana 3. Aton limač kupa i najava za srijedu 19.12.2018.

Utakmicama 3. ATON limač kupa jučer je u Nacionalnom gimanstičkom centru ATON u Nedelišću započela međimurska nogometna groznica koja će se nastaviti slijedeća tri tjedna klupskim prvenstvom Međimurja na mantinele.

Najmlađi zaljubljenici u nogometnu igru uvod su jedinstvenu nogometnu priredbu koja se igra na umjetnoj travi i na mantinelama.

Ovogodišnje 54 prijavljene ekipe će u pet različitih kategorija, U-7, U-8, U-10, U-12 i U-17 sve do nedjelje odmjeravati snage sa svojim vršnjacima.

Nakon uvertire najmlađih nogometnih ekipa, na umjetnoj travi svoje nogometne vještine prikazat će međimurski nogometni klubovi. Počevši od nedjelje 23. prosinca 2017. pa do 5. siječnja 2018. za titulu najboljih borit će se 33 seniorskih, 10 veteranskih i 12 U14 ekipa.

U nastavku donosimo rezultate prvog dana ATON limač kupa i satnicu za srijedu 19. prosinca.

Rezultati 18.12. U7 kategorija

ŠN MEĐIMURJE ČAKOVECŠN LUMEN II1:0
ŠN RUDARŠN MEĐIMURJE ČAKOVEC II5:2
ŠN OMLADINAC SLOBODAŠN LUMEN1:4
ŠN MEĐIMUREC SLOBODAŠN SLOGA ČAKOVEC1:0
ŠN LUMEN IIŠN OMLADINAC SLOBODA1:0
ŠN MEĐIMURJE ČAKOVEC IIŠN MEĐIMUREC SLOBODA3:3
MLADOST KOMET PRELOGŠN MEĐIMURJE ČAKOVEC4:1
ŠN PODRAVINAŠN RUDAR3:4
ŠN OMLADINAC SLOBODAMLADOST KOMET PRELOG1:3
ŠN MEĐIMUREC SLOBODAŠN PODRAVINA0:3
ŠN LUMENŠN LUMEN II4:3
ŠN SLOGA ČAKOVECŠN MEĐIMURJE ČAKOVEC II3:1
MLADOST KOMET PRELOGŠN LUMEN1:4
ŠN PODRAVINAŠN SLOGA ČAKOVEC2:1
ŠN MEĐIMURJE ČAKOVECŠN OMLADINAC SLOBODA1:1
ŠN RUDARŠN MEĐIMUREC SLOBODA5:4
ŠN LUMENŠN MEĐIMURJE ČAKOVEC6:0
ŠN SLOGA ČAKOVECŠN RUDAR1:0
ŠN LUMEN IIMLADOST KOMET PRELOG2:3
ŠN MEĐIMURJE ČAKOVEC IIŠN PODRAVINA1:2
SATNICA 19.12.2018. U-8 KATEGORIJA GRUPA “A”
16:15A2:A5ŠN SLOGAŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC 
16:30A3:A4ŠN OMLADINAC-SLOBODAŠN LUMEN VARAŽDIN
16:45A5:A3ŠN PUŠĆINE-STRAHONINECŠN OMLADINAC-SLOBODA
17:00A1:A2ŠN SVETI MARKOŠN SLOGA
17:15A3:A1ŠN OMLADINAC-SLOBODAŠN SVETI MARKO
17:30A4:A5ŠN LUMEN VARAŽDINŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC
17:45A1:A4ŠN SVETI MARKOŠN LUMEN VARAŽDIN  
18:00A2:A3ŠN SLOGAŠN OMLADINAC-SLOBODA
18:15A4:A2ŠN LUMEN VARAŽDINŠN SLOGA
18:30A5:A1ŠN PUŠĆINE-STRAHONINECŠN SVETI MARKO
 

SATNICA 19.12.2018. U- 17 KATEGORIJA

19:00A1:A6NŠ OPĆINA MALA SUBOTICAŠN SVETI JURAJ NA BREGU 
19:15A2:A5NK MLADOST KOMET PRELOGŠN RUDAR
19:30A3:A4NK DUBRAVKA ZAGORACNK SLOBODA – ŠN VARAŽDIN 
19:45A6:A4ŠN SVETI JURAJ NA BREGUNK SLOBODA – ŠN VARAŽDIN
20:00A5:A3ŠN RUDARNK DUBRAVKA ZAGORAC
20:15A1:A2NŠ OPĆINA MALA SUBOTICANK MLADOST KOMET PRELOG
20:30A2:A6NK MLADOST KOMET PRELOGŠN SVETI JURAJ NA BREGU
20:45A3:A1NK DUBRAVKA ZAGORACNŠ OPĆINA MALA SUBOTICA
21:00A4:A5NK SLOBODA – ŠN VARAŽDINŠN RUDAR
21:15A6:A5ŠN SVETI JURAJ NA BREGUŠN RUDAR
21:30A1:A4NŠ OPĆINA MALA SUBOTICANK SLOBODA – ŠN VARAŽDIN
21:45A2:A3NK MLADOST KOMET PRELOGNK DUBRAVKA ZAGORAC
22:00A3:A6NK DUBRAVKA ZAGORACŠN SVETI JURAJ NA BREGU
22:15A4:A2NK SLOBODA – ŠN VARAŽDINNK MLADOST KOMET PRELOG
22:30A5:A1ŠN RUDARNŠ OPĆINA MALA SUBOTICA

(Miljenko Dovečer, foto : NGC Aton)