Rezultati 13. Utrke Grada Mursko Središće

U ovom članku donosimo samo kompletne rezultate 13. Utrke Grada Mursko Središće, a sve druge detalje objaviti ćemo naknadno. (rt, foto: A. Jurak)

MEĐIMURSKA ŽUPANIJA

GRAD MURSKO SREDIŠĆE ATLETSKI KLUB MURSKO SREDIŠĆE

Utrka grada Mursko Središće                                                                                                                                                                25.08.2018.

Broj natjecatelja koji su završili utrku:

UTRKAGLAVNA UTRKAUTRKA GRAĐANA UKUPNO 
KLUB / UDRUGAMŽMŽMŽ 
AK Međimurje Čakovec946115520
        
TK Kotoripski begači73 17411
AK Mursko Središće  383811
        
AK Varaždin43  437
TK Marathon 95 Varaždin421 527
        
TK Ivančica Ivanec51  516
ŠRD BSV Ludbreg321 426
        
AK Ormož31  314
VKITŠD Bakovci1 12224
        
SD Lastavica Zlatar3   303
PD Bundek Mursko Središće11 1123
        
AK Zabok2   202
AK Maksimir Zagreb11  112
        
AK Svetice Zagreb11  112
AK Kravarsko 2  022
        
Jadranka d.d. Mali Lošinj1   101
KK Međimurje1   101
        
ŠD Snaga Maribor1   101
AK Nedelišće  1 101
        
NK Rudar Mursko Središće  1 101
USR “Sport za sve” Mala Subotica  1 101
        
AK Sloboda Varaždin   1011
NK Spartak Mala Subotica   1011
        
Udruga Frkanovčani   1011
Individualac2911156441761
        
UKUPNO7632302210654 
 108 52 160 
     
        

Rekordi staza:

10,0k    Leon BEDRAČ (1984.) – 33:33 (2013.)

Valentina BELOVIĆ (1990.) – 38:28 (2013.)

2,5k       David VERLI (2000.) – 8:06 (2017.)

Nina DOBŠA (1999.) – 9:11 (2015.)

 

Stranica 1/10

Utrka grada Mursko Središće     25.08.2018.
   GLAVNA UTRKA – UKUPNI POREDAK 10,0 km
         
Pore-StartniIme i prezimeGodištePoredak uKlub / UdrugaPrebivališteRezultatTempo
dakbroj  kategoriji   /km
1.72Igor GORIČANEC1985M301.AK VaraždinSveta Marija0:34:5403:29
          
2.17Mladen IGNAC2001M191.AK Međimurje ČakovecMursko Središće0:35:3303:33
3.99Krešimir BALAŠKO1991M201.AK Svetice ZagrebZagreb0:35:4003:34
          
4.109Tihomir CENKO1982M302.AK VaraždinLudbreg0:36:1503:38
5.102Alen ČRETNI1997M202.AK ZabokLepoglava0:37:1303:43
          
6.75Goran MARKOVIĆ1981M303.AK VaraždinMala Subotica0:37:4803:47
7.66Dalibor HORVAT1971M401.AK VaraždinNovo Selo Rok0:38:2503:50
          
8.60Vjekoslav VORIH1970M402.TK Ivančica IvanecBeretinec0:38:5603:54
9.105Franjo KOROŠIC1965M501.TK Marathon 95 VaraždinNedelišće0:39:2703:57
          
10.100Neven JURKOVIĆ1974M403.TK Ivančica IvanecVaraždin0:39:3003:57
11.107Alen MALTAR1973M404.TK Kotoripski begačiKotoriba0:40:1504:01
          
12.23Marijan GODINIĆ1970M405.SD Lastavica ZlatarZlatar Bistrica0:40:4004:04
13.98Anda TOMAŠ1993Ž201.AK Svetice ZagrebVrbovec0:40:4504:05
          
14.22Đulijano KUJUNDŽIĆ1967M502.Jadranka d.d. Mali LošinjMali Lošinj0:40:5004:05
15.25Slavko KUMEK1957M601.ŠD Snaga MariborHoče, SLO0:40:5704:06
          
16.27Tomislav JURKI1991M203.AK ZabokPetrova Gora0:41:2604:09
17.10Mario SEVER1974M406.AK Međimurje ČakovecŠtrigova0:41:3504:10
          
18.85Melko CIGLAR1982M304.TK Kotoripski begačiMala Subotica0:41:5204:11
19.3Ilija VABEC1994M204.IndividualacPeklenica0:41:5604:12
          
20.26Dominko LOVAČ1973M407.IndividualacDržimurec0:42:1304:13
21.36Stjepan FURDI1964M503.TK Kotoripski begačiPrelog0:42:2204:14
          
22.46Nikola LESIČAR1983M305.SD Lastavica ZlatarZlatar0:42:2904:15
23.111Dragutin LEPEN1958M602.IndividualacMiklavec0:42:3004:15
          
24.9Siniša ŠKVORC1979M306.IndividualacSlemenice0:42:3504:16
25.28Ranko MIHOLIĆ1963M504.SD Lastavica ZlatarZlatar0:43:1204:19
          
26.117Siniša LAJTMAN1982M307.AK Međimurje ČakovecČakovec0:43:1804:20
27.65Alenka HORVAT1973Ž401.AK VaraždinNovo Selo Rok0:43:3304:21
          
28.80Zoran KRIŽANIĆ1990M205.ŠRD BSV LudbregLudbreg0:43:3804:22
29.50Petar BARIĆ1959M505.IndividualacMala Subotica0:43:4004:22
          
30.48Tihomir GRABAR1982M308.IndividualacMala Subotica0:44:0804:25
31.41Višnja ČONKAŠ1982Ž301.AK VaraždinČakovec0:44:5204:29
          
32.101Ivica PLANTAK1977M408.TK Ivančica IvanecLedinec Gornji0:44:5304:29
33.90Valentino DAVID1992M206.IndividualacKrižovec0:45:1104:31
          
34.12Dario RIHTAREC1975M409.IndividualacČakovec0:45:2004:32
35.61Davor ŠTRLEK1971M4010.TK Marathon 95 VaraždinRijeka0:45:2304:32
          
36.108Marko PODVEZ1983M309.IndividualacDragoslavec0:45:2504:32
37.121Davor KRIŽAIĆ1977M4011.AK Međimurje ČakovecPleškovec0:45:3004:33
          
38.54Miljenko TALAN1973M4012.AK Međimurje ČakovecVaraždin0:45:5004:35
39.113Stjepan KRANJČEC1987M3010.KK MeđimurjeIvanovec0:46:0204:36
          
40.20Marko LAPAT1985M3011.IndividualacPleškovec0:46:0504:37
41.51Nikola GRUDIČEK1983M3012.IndividualacVaraždin0:46:1204:37
          
42.126Dražen PODVEZ1970M4013.PD Bundek Mursko SredišćeČakovec0:46:2204:38
43.18Sebastijan GRABAR1998M207.IndividualacMursko Središće0:46:3204:39
          
44.71Darko VEREŠ1975M4014.VKITŠD BakovciBakovci, SLO0:46:3604:40
45.13Nada SILADI1978Ž402.AK Međimurje ČakovecČakovec0:46:5604:42
          
46.53Irena KOS KUKEC1979Ž302.IndividualacVaraždin0:46:5904:42
47.74Igor GOLEC1980M3013.ŠRD BSV LudbregLudbreg0:47:0204:42
          
48.24Marin KEREŠA1975M4015.TK Ivančica IvanecDonji Kućan0:47:0404:42
49.55Davor TOPLEK1988M3014.IndividualacŽiškovec0:47:0504:43
          
50.68Anica LACKOVIĆ1968Ž501.AK VaraždinLovrečan0:47:1504:44
51.5Predrag NOVINIĆ1975M4016.IndividualacPeklenica0:47:2504:45
          
52.103Gordana KONČEVSKI1986Ž303.TK Ivančica IvanecLepoglava0:47:2804:45
53.62Srđan PAJIĆ1978M4017.IndividualacSamobor0:47:3604:46
          

Stranica 2/10

Utrka grada Mursko Središće     25.08.2018.
   GLAVNA UTRKA – UKUPNI POREDAK 10,0 km
         
Pore-StartniIme i prezimeGodištePoredak uKlub / UdrugaPrebivališteRezultatTempo
dakbroj  kategoriji   /km
54.104Stjepan DUBOVEČAK1961M506.IndividualacLepoglava0:47:4004:46
55.73Kristijan SRPAK1975M4018.IndividualacČakovec0:47:5404:47
          
56.63Iris JAMBREŠIĆ1999Ž191.IndividualacMursko Središće0:48:1004:49
57.110Dragutin GAŠPARIĆ1955M603.TK Kotoripski begačiSveta Marija0:48:4604:53
          
58.115Ranko SEKULIĆ1959M507.IndividualacKoprivnica0:48:4904:53
59.42Marijo ERŠEG1973M4019.TK Marathon 95 VaraždinVaraždin0:48:5504:54
          
60.78Marko ŠAFARIĆ1992M208.IndividualacLopatinec0:49:2004:56
61.6Božidar ŽELJEZIĆ1953M604.TK Ivančica IvanecIvanec0:49:2504:57
          
62.15Bojana RADOVAN1979Ž304.IndividualacŽiškovec0:49:3304:57
63.67Željko ŠKVORC1963M508.IndividualacČakovec0:49:3904:58
          
64.124Božica HORVAT1969Ž403.PD Bundek Mursko SredišćeČakovec0:49:4104:58
65.122Marina DRŽANIĆ1979Ž305.AK Međimurje ČakovecPalovec0:49:5004:59
          
66.37Mirjana MLINARIĆ1956Ž502.TK Kotoripski begačiPrelog0:49:5505:00
67.123Vladimir KOVAČ1978M4020.AK Međimurje ČakovecČakovec0:50:1005:01
          
68.11Marko BREZNIK1988M3015.IndividualacSveti Martin na Muri0:50:1505:01
69.112Đino POSPIŠIL1971M4021.IndividualacŠtefanec0:50:5105:05
          
70.106Matija POSAVEC1980M3016.AK Međimurje ČakovecČakovec0:50:5205:05
71.57Jožica ANTOLIČ1962Ž503.AK OrmožIška Vas, SLO0:50:5405:05
          
72.59Marko EMBREUŠ1980M3017.TK Kotoripski begačiDonja Dubrava0:50:5705:06
73.125Filip TARANDEK1982M3018.AK Međimurje ČakovecČakovec0:51:0505:07
          
74.91Nives POMOR1972Ž404.AK Međimurje ČakovecČakovec0:51:1105:07
75.97Vanda BALAŽ1975Ž405.TK Marathon 95 VaraždinVaraždin0:51:1205:07
          
76.21Matko ČALOPEK1992M209.IndividualacLopatinec0:51:1505:07
77.49Ivana GRABAR1983Ž306.IndividualacMala Subotica0:51:2905:09
          
78.88Lidija AMBROŠ1981Ž307.IndividualacOsijek0:51:5305:11
79.77Leon KUŠINEC1999M192.ŠRD BSV LudbregIvanec0:51:5505:12
          
80.19Jasenka MARTINEZ1959Ž504.TK Marathon 95 VaraždinVaraždin0:52:0105:12
81.43Nikola KONTREC1978M4022.IndividualacMursko Središće0:52:1105:13
          
82.127Ivica HOZMEC1975M4023.IndividualacČakovec0:52:1205:13
83.39Franjo KRESOJEVIĆ1953M605.AK Maksimir ZagrebZagreb0:52:2905:15
          
84.84Dušan TOPLIČANEC1958M606.IndividualacBrezje0:52:4505:17
85.82Maja BEŠEVIĆ VLAJO1984Ž308.AK KravarskoVelika Gorica0:52:4605:17
          
86.58Stanko ZAVEC1960M509.AK OrmožIška Vas, SLO0:52:4705:17
87.81Gordana BRALIĆ1980Ž309.AK KravarskoZagreb0:52:4805:17
          
88.7Renata VUSILOVIĆ1968Ž505.IndividualacMačkovec0:53:0205:18
89.44Romina ŠAJATOVIĆ1983Ž3010.ŠRD BSV LudbregLudbreg0:53:1505:20
          
90.69Ines NOVINIĆ1979Ž3011.IndividualacPeklenica0:53:4005:22
91.56Damir HODIĆ1978M4024.IndividualacVratišinec0:53:4305:22
          
92.34Mia FURDI2005Ž192.TK Kotoripski begačiPrelog0:55:1305:31
93.64Josip VARGA1955M607.AK Međimurje ČakovecMačkovec0:56:0705:37
          
94.86Drago PINTARIĆ1950M608.TK Kotoripski begačiKotoriba0:56:0805:37
95.119Sandra KOVAČ1975Ž406.IndividualacNedelišće0:56:2505:39
          
96.114Mladen STECEVIĆ1962M5010.TK Marathon 95 VaraždinŠenkovec0:56:3305:39
97.38Ana KRESOJEVIĆ1955Ž506.AK Maksimir ZagrebZagreb0:56:3605:40
          
98.35Mirjana FURDI1968Ž507.TK Kotoripski begačiPrelog0:56:4605:41
99.87Tomislav PINTARIĆ1983M3019.TK Kotoripski begačiKotoriba0:57:0205:42
          
100.70Eleonora GLAVINA1971Ž407.AK Međimurje ČakovecČakovec0:57:1305:43
101.79Janez SAGADIN1960M5011.AK OrmožSpodnja Gorica, SLO0:58:0905:49
          
102.118Krešimir BIŠKUP1987M3020.IndividualacČakovec0:58:1805:50
103.32Lea ŠTEFANIĆ1982Ž3012.IndividualacHlapičina0:58:2305:50
          
104.83Magdalena ZEKO1986Ž3013.IndividualacČakovec0:59:1505:55
105.30Miljenko VRBANEC1970M4025.IndividualacGornji Hrašćan0:59:1705:56
          
106.120Ljiljana MIOKOVIĆ1975Ž408.ŠRD BSV LudbregIvanec0:59:5305:59
          

Stranica 3/10

Utrka grada Mursko Središće     25.08.2018.
   GLAVNA UTRKA – UKUPNI POREDAK 10,0 km
         
Pore-StartniIme i prezimeGodištePoredak uKlub / UdrugaPrebivališteRezultatTempo
dakbroj  kategoriji   /km
107.94Lana KATAVIĆ PULJIĆ1979Ž3014.IndividualacZagreb0:59:5606:00
          
108.47Siniša NOVAK1972M4026.AK OrmožMaribor, SLO1:00:3806:04
cof