REMI U ŠTRUKOVCU – HAJDUK OPET PROPUSTIO LIDERSKO MJESTO

Drugi put se već ukazala prilika ugodnom iznenađenju 2.ML skupine “B” ekipi Hajduka Vindije da zasjedne na prvo lidersko mjesto no već drugi put sreće nije bilo. U  subotnjem susjedskom derbiju nisu uspjeli osvojiti sva tri boda, već  su bodove podijelili sa vrlo dobrom ekipom D. Koncovćaka.

HAJDUK VINDIJA  –  D. KONCOVĆAK    2 : 2  (1:1)

HAJDUK VINDIJA : Novak ,L.Hrženjak , D.Hrženjak , Sabol ,Jurović ,M.Debelec , Šardi , Šimunković ,Goričanec ,Kodba ,Mađarić pričuve : Antolin ,Šela , Zadravec /pv/ Hoblaj ,K.Hrženjak ,G.Debelec

trener : Dominik Horvat

D.KONCOVĆAK : Horvat , Vuković ,Brezničar , Koraj ,Stojko ,Sklepić ,N.Vuković Kolbl ,Goričanec ,D. Flac pričuve : Mar.Flac , Stajnko ,Horvatić ,Sakač ,Mih.Flac

trener: Darko Sklepić

Suci :Škrobar ,Hajdarović , Čurila delegat: Alojz Kopasić

strijelci:  1:0 42.Goričanec , 1 : 1 44. N.Vuković , 1 : 2 66.Kolbl /KU/ , 2 :2 77.Mađarić /KU/

gledatelja: 150

Utakmica je u prvom dijelu dobro započela za domaćina, poveli su u 42.minuti preko ovogodišnjeg povratnika u ekipu Karla Goričanca.  No gosti već u 44. min izjednačuju na 1:1 preko  Nikole Vukovića. Tim rezultatom odlazi se na odmor. U drugom dijelu u dosta zahtjevnoj utakmici za suđenje sudac Nino Škrobar dosuđuje dva jedanaesterca. Prvo kazneni udarac dobivaju gosti u 66. minuti koji Kolbl sigurno pretvara u vodstvo od 1 : 2. Desetak minuta kasnije u 77. min igrač sa br. 6. Koraj igra rukom u svom kaznenom prostoru i dobiva drugi isključujući karton , a domaćin udarac sa 11. metara. Mađarić mirno realizira penal i postavlja konačni rezultat od 2 : 2.

Prema viđenju delegata utakmice Kopasića sve se odvijalo po propozicijama  od organizacije utakmice , regularnih zgoditaka i dosuđenih kaznenih udaraca pa do opravdano izrečenih kaznenih mjera. Suđenje je također ocijenio vrlo dobrim.

Hajduk se momentalno nalazi na drugom mjestu i utakmicom manje , pa se nadamo da će to  uspjeti iskoristiti u nadolazećim kolima i preuzeti vodstvo na ljestvici. Svakako i veseli i lijep posjet što će sigurno  financijski pomoći klubu daljnjem djelovanju.