Poznati svi polufinalisti ATON LIMAČ KUP-a

Pretposljednjeg dana ATON LIMAČ KUPA, doznali smo i posljednje polufinaliste, čime završava grupna faza natjecanja. Sutra (nedjelja 23. prosinca ) od 8 sati počinju polufinalne utakmice, a završnicu otvaraju najmlađi nogometaši u kategoriji U7 . Od 10:30 sati počinju utakmice za 3. mjesta, a od 11:45 finala u svim kategorijama.

Između finalnih utakmica, odigrat će se i 3 revijalne utakmice, gdje će nastupiti oni najmlađi i najslađi nogometaši, starosti od 3,5 do 5,5 godina, što će zasigurno biti prava poslastica za gledatelje u dvorani.

Nakon završetka ATON LIMAČ KUPA, od 15:00h započinje dugo očekivano 4. klupsko prvenstvo Međimurja na mantinele. Prvenstvo otvaraju ŠN DINAMO ZELENKO i ŠN SLOGA u U14 kategoriji, dok prvi seniorski susret igraju NK DINAMO (Palovec) i NK POLET (Pribislavec) od 16:40h. Prva veteranska utakmica između NK Sloge iz Čakovca i NK Trnave iz Goričana odigrat će se u 19:35h.

U nastavku donosimo rezultate U10 kategorije i satnicu završnice ATON LIMAČ KUPA.

Rezultati U10

NK DUBRAVKA ZAGORACŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC0:0
ŠN OMLADINAC SLOBODAŠN SV. JURAJ NA BREGU II2:1
NK MLADOST KOMET PRELOGŠN SV. JURAJ NA BREGU I2:2
ŠN MEĐIMURJE ČAKOVECŠN PETICA2:0
ŠN MEĐIMUREC SLOBODA INK TOPLICE4:0
ŠN MEĐIMUREC SLOBODA IIŠN SLOGA ČAKOVEC0:7
ŠN PUŠĆINE-STRAHONINECNK TOPLICE2:0
ŠN SV. JURAJ NA BREGU IIŠN SLOGA ČAKOVEC0:9
ŠN SV. JURAJ NA BREGU IŠN MEĐIMUREC SLOBODA I0:1
ŠN PETICAŠN MEĐIMUREC SLOBODA II6:0
NK DUBRAVKA ZAGORACNK MLADOST KOMET PRELOG2:0
ŠN OMLADINAC SLOBODAŠN MEĐIMURJE ČAKOVEC1:6
NK MLADOST KOMET PRELOGŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC2:0
ŠN MEĐIMURJE ČAKOVECŠN SV. JURAJ NA BREGU II6:1
ŠN MEĐIMUREC SLOBODA INK DUBRAVKA ZAGORAC1:4
ŠN MEĐIMUREC SLOBODA IIŠN OMLADINAC SLOBODA3:1
NK TOPLICEŠN SV. JURAJ NA BREGU I2:2
ŠN SLOGA ČAKOVECŠN PETICA5:1
ŠN PUŠĆINE-STRAHONINECŠN SV. JURAJ NA BREGU I0:1
ŠN SV. JURAJ NA BREGU IIŠN PETICA0:4
NK DUBRAVKA ZAGORACNK TOPLICE6:0
ŠN OMLADINAC SLOBODAŠN SLOGA ČAKOVEC1:4
NK MLADOST KOMET PRELOGŠN MEĐIMUREC SLOBODA I2:0
ŠN MEĐIMURJE ČAKOVECŠN MEĐIMUREC SLOBODA II11:0
ŠN MEĐIMUREC SLOBODA IŠN PUŠĆINE-STRAHONINEC1:0
ŠN SLOGA ČAKOVECŠN MEĐIMURJE ČAKOVEC1:3
NK TOPLICENK MLADOST KOMET PRELOG1:2
ŠN MEĐIMUREC SLOBODA IIŠN SV. JURAJ NA BREGU II1:3
ŠN SV. JURAJ NA BREGU INK DUBRAVKA ZAGORAC2:5
ŠN PETICAŠN OMLADINAC SLOBODA5:0

Polufinalni parovi ATON LIMAČ KUPA za nedjelju 23.12.

U7 ŠN Lumen – ŠN Podravina, Mladost Komet Prelog – ŠN Rudar

U8 ŠN Lumen Varaždin – NK Sloboda-ŠN Varaždin, ŠN Sloga Čakovec – ŠN Međimurje Čakovec

U10  NK Dubravka Zagorec – ŠN Sloga Čakovec, NK Mladost Komet Prelog – ŠN Međimurje Čakovec

U12 ŠN Međimurec Sloboda – ŠN Petica, NK Sloboda-ŠN Varaždin – ŠN Rudar I

U17 NK Sloboda-ŠN Varaždin – ŠN Dinamo Zelenko, NŠ Općine Mala Subotica – Koprivnica

(MiljenkoDovečer, Foto : NGC Aton)