Poreč: Na Prvenstvu Hrvatske u rukometu djevojčice ŽRK Zrinski osvojile ipak vrlo dobro 11. mjesto

Djevojčice ŽRK Zrinski, rođene 2006./07. i mlađe, sudjelovale su na završnici Prvenstva Hrvatske u rukometu u Poreču.

U repasažu za ulazak 1/4 finale igrale su  protiv Splita te izgubile 9:6. Za poredak od 9.-12. mjesta također su poražene od ŽRK Senia 13:11 (4:6)

Borba za 11. mjesto konačno donosi pobjedu protiv ŽRK Omišalj 17:14 (7:6)

Na kraju prvenstva možemo konstatirati  da je na Prvenstvo Hrvatske ŽRK Zrinski došao kroz kvalifikacije, a u samoj završnici bio među 20 najboljih.  Nakon grupnog natjecanja mlade rukometašice bile su sjajne druge da bi u konačnici osvojile ipak vrijedno 11. mjesto.

Na završnici Prvenstva Hrvatske sudjelovale su:

Sonja Makarova, Kristina Goričanec (golmanice), Hana Vidović, Laura Golubić,  Gabrijela i Viktorija Novak, Barbara Sklepić, Katja Dania, Ana Žuti, Nikolina Furdi, Nika Marciuš, Mia Hanžeković, Eva Horvat, Zita Bel, Marta Doležaj, Simona Rubin, Rahela Varga

Trenerice: Ljubica Vrbančić, Darinka Pavleković, Tena Horvat