Poraz Međimurja u Bijelom Brdu, u srijedu u Čakovec dolazi Šibenik

Nakon dvije uzastopne pobjede Međimurje je gostovalo za njih na uvijek neugodnom terenu kod BSK-a u Bijelom Brdu

Čakovčani su jako loše otvorili igru. Domaći su već u 4. minuti došli su vodstvo, nakon što su probili desni bok Međimurja. Na paralelnu loptu natrčao je Žuljević koji iz blizine pogađa za 1:0. U 21. minuti dvojbena situacija kada je  kontakt Zanjka i napadača BSK-a sudac Dugandžić okarakterizirao kao kazneni udarac. Za povećanje vodstva domaćh precizan je Dabro s bijele točke.

Najveću prigodu Međimurje je imalo u 44. minuti kada iz blizine Patafta loše reagira. U drugom dijelu trener Lepen odmah na početku uvodi Čikvara i Ceraja. Međimurje se vraća u igru  na početku nastavka kada Ivančić na dodavanje Ceraja u 47.minuti pogađa za 2:1. Utakmica se otvorila, Međimurje kreće po iznednačenje. A onda u 55. minuti ponovo je na djelu sudac koji umjesto da svira ruku Dabri, pušta ga, ovaj sam izlazi na Koprića i nesmetano pogađa za konačnih 3:1.

Prvenstvo se nastavlja već u srijedu kada Međimurje od 17 sati dočekuje lidera na tablici, momčad Šibenika.