Polet preuzeo lidersku poziciju – kako je pobijedio Varteks pogledajte u velikoj fotogaleriji Tina Tomanića

Derbi prvenstva pa tako naravno i ovog kola 4. MŽL Čakovec- Varaždin odigran je danas u Svetom Martinu na Muri. Na noge domaćinu Poletu došao je dosadašnji lider Varteks iz Varaždina. Pred više od tisuću gledatelja domaćini su slavili pobjedom od 2:1 i preuzeli prvo mjesto na ljestvici.

Tako su nastavili zaista nevjerojatan niz proljetnih pobjeda, a efikasnost im se mjeri desecima postignutih golova. Polet je jednostavno u takvoj formi da se s većinom protivnika lako poigrava, a nekima u mrežu utrpa i 13 zgoditaka.

Kakva je euforija i ekstaza danas vladala na njihovom igralištu pogledajte u zaista velikoj fotogaleriji našeg fotoreportera Tina Tomanića, a kažimo još da su golove za Polet postigli Mezga u 25. minuti i Medved u 84. minuti, dok je strijelac za Varteks bio Šoštarić u 62. minuti.

Zaslužena pobjeda Poleta, a sada uživajte u fotografijama koje donosimo.