POBJEDA PROTIV POBJEDE PLAVE ODMAKLA OD DNA LJESTVICE

Rutinskom pobjedom, sa po jednim postignutim zgoditkom u svakom poluvremenu Plavi su uknjižili nova tri boda i sasvim se odmakli od dna ljestvice. U izjednačenoj igri u prvom dijelu domaćini ipak koriste jednu prigodu iako ih je u tom periodu igre bilo na obje strane. Jedini zgoditak postiže Petar Kovač u 36.minuti utakmice i tako Plavima donosi prednost u prvom dijelu  od 1:0.

01

U drugom dijelu puno bolji domaćin koji još jednim zgoditkom i to Brune Mesarića u 61. minuti rješava sve dileme oko toga tko je ovaj put bolji. Ono što je posebno okarakteriziralo ovu utakmicu je fer i korektno ponašanje aktera obiju ekipa,  pa sudac Dumančić nije imao potrebe posezati za disciplinskim mjerama.