PLAVI ODBOJKAŠI OSVOJILI PRVO MJESTO I OSIGURALI ZAVRŠNICU U PEKLENICI

U subotu su odbojkaši Odbojkaškog kluba Plavi igrali posljednje kolo regularnog dijela Proljetne lige. U goste im je došlo Nedelišće. Jedino pobjeda od 3:0 u setovima je Plavima bila dovoljna za prvo mjesto. Kad bi osvojili prvo mjesto dobili bi lakšeg protivnika u doigravanju i završnica bi se igrala u Peklenici.

IMG_6844

U utakmicu su Plavi ušli motivirano i sredinom seta stvorili su prednost koju su mirno održali do kraja seta. U drugom setu Plavi vode 21:17. Gosti tada igraju nešto bolje i dolaze do izjednačenja 22:22. Slijedeća 2 poena osvajaju Plavi i imaju 2 set lopte, ali Nedelišće opet dolazi do izjednačenja. Plavi se ne predaju i osvajaju slijedeća dva poena i tako dolaze do 2:0 u setovima. U trećem setu Plavi se odvajaju i sigurno osvajaju set i meč. Ovom pobjedom osvojili su prvo mjesto prije završnice.

IMG_6854

Završnica će se održati u Peklenici u nedjelju 19.6. U prvom polufinalu igrat će Plavi i Totovec, a u drugom Centrometal i Nedelišće. Nakon toga odigrat će se utakmica za 3. mjesto i na kraju finale.

IMG_6864

Za Plave su nastupili: Goran, Karlo i Jurica Novak, Marko Hranilović, Antonio Trstenjak, Damir Premužić i Istok Drljić.