PLAVI IZ PEKLENICE POVELI 2:0, A ONDA..

Plavi iz Peklenice nakon prošlonedjeljne  dobre partije i pobjede na svom terenu vrlo dobro su nastavili i u 60 minuta utakmice na vrućem terenu u Svetom Jurju na Bregu.

Imali su povoljan rezultat igrači Darka Roba, no nažalost nisu uspjeli izdržati do kraja.

Poveli su dečki iz Peklenice sa 0:1 u 30. minuti preko Srneca da bi već u 32.minuti  na 0:2 povisio Novak. No domaćin se već u 37.minuti vraća u igru preko  Hergotića. Tim rezultatom odlazi se na odmor .

Sve do 60.minute Plavi drže vodstvo i sve je ukazivalo na pozitivan rezultat , ali domaćini su mislili drugačije. Hergotić Kristijan uzima stvar u svoje ruke i praktički sam torpedira  goste.  U 60.minuti poravnava rezultat , a zatim ih u 75. dovodi do vodstva 3:2 i  sasvim preokreće rezultat utakmice. Pet minuta kasnije pričuvni igrač domaćina Kerman povisuje rezultat na  4:2 i praktički rješava utakmicu. U 82.minuti Hergotić svojim četvrtim zgoditkom postavlja konačan rezultat i domaćinu donosi zasluženu pobjedu od 5:2.

Igrači Plavih nisu zaslužili ovako visok poraz , no utakmica se igra svih 90.minuta , i mora se igrati u kontinuitetu , a ne na mahove.

Prema delegatu Franji Faisu  vrlo dobra utakmica , ali sa previše prekršaja s obje  strane svi golovi regularni , igrači korektni i nije bilo nesportskog ponašanja. Stegovne mjere pokazane u duhu pravila igre. Dakle s njegove strane zamjerke nema.

VENERA- PLAVI  5:2 (1:2)

Nedjelja 13.03.2016.                                                          stadion Sv.Juraj na Bregu

Suci: Božidar Juračić ,  Mario Sukanec , Casimir Rodrigue delegat: Franjo Fais

Gledatelja: 100

Strijelci : 0:1 30.min Srnec  0:2 32.min. Novak 1:2 37.min. Hergotić  2:2 60.min. Hergotić  3:2 75.min. Hergotić 4:2 80.minKerman 5:2 82.min. Hergotić

VENERA:  Srnec , Buhanec  , Vabec , Goričanec , Toma , Pozder , Peras (od 67. Kerman) , Glavina (od 82.min.Podvez ) , Ovčar (85. min Horvat) Hergotić , D.Toma pričuve : Škrobar , Podvez ,Horvat ,Kerman  trener: Krešimir Šenji

PLAVI: Stojko , Turk ,Zamuda (od.75. Nerer) , J.Erdelja , Drk ,K.Erdelja , Mesarić ,Srnec (od 52.Šoltić) , Zadravec , Povodnja , Novak pričuve : D.Kivač ,Vugrinec , Nerer ,Tuksar ,De.Kivač ,Šoltić trener: Darko Rob