PLAVI DERU SVE PO REDU!

Lagano u prvoj brzini odradili su svoj posao Plavi u susretu sa posljednje plasiranom ekipom Napretka iz G. Kraljevca. Poveli su sa 1:0  u ranoj fazi utakmice  u 11.minuti zgoditkom Srneca. Nastavili su mirno, strpljivo i povećali vodstvo u 42. minuti  preko K. Erdelje. Tim rezultatom otišlo se na odmor.

IMG_5008A

U nastavku Plavi ubacuju u veću brzinu  te u 56., 59. i 82. minuti postižu još tri zgoditka. Strijelci su  bili Povodnja i dva puta Novak. Gosti sa 5:0 rezultatom mogu biti i te kako zadovoljni s obzirom da su u cijeloj utakmici dva puta malo ozbiljnije ugrozili gol domaćina.

IMG_5006A

Domaći sa još dosta promašenih prilika od kojih je najbolja bila ona u 88. minuti kada Novak ne realizira kazneni udarac (vratar Posavec brani) i tako propušta postići hat-trik na ovoj utakmici. Domaćini zadovoljni uvjerljivom pobjedom i nastavkom odličnog proljetnog niza.  Po delegatu utakmice sve se odvijalo u najboljem redu, gostima čak četiri javne opomene domaćinu ni jedna. Suđenje zadovoljavajuće.

IMG_5001

PLAVI – NAPREDAK /GK/     5:0 (2:0)

2.ML  skupina „B“                                                                          27.kolo

Peklenica, 22.05.2016. god.                                                         Igralište: Pocurke

Suci : D.Horvat , Jarni .Graf

Gledatelja : 80

Strijelci: 1:0 11. Srnec 2:0 42.K.Erdelja 3:0 56. Povodnja 4:0 59. Novak 5:0 82.Novak

IMG_4988

PLAVI: Stojko ,Turk  ,Zamuda  , Zadravec , Drk , K.Erdelja, Srnec(46.Antoković) ,Povodnja , J.Erdelja , Novak , Nerer (72.Mesarić) pričuve: Pokrivač ,Mesarić , Antoković , Kivač trener: Darko Rob

NAPREDAK:Posavec,Šantl,Žganec,P.,Hutinec ,Bubnjar(70.L.Hutinec),Jambrošić ,Bituh ,Vrtarić,Govedić ,Kovačić ,,Mučić  pričuve: Hutinec , Cilar ,Novak trener : Vladimir Jambrošić