PLAVI BEZ POBJEDE PROTIV POBJEDE

Nisu uspjeli Plavi pobjedom oprostiti se od vjernih navijača u svojim Pocurkama na  oproštaju od sezone 2015/16. Protiv jednog od kandidata  za viši rang Pobjede iz G. Hrašćana imali su vodstvo od 1:0 nakon prvog dijela utakmice zgoditkom Novaka u 21. minuti ,no nažalost  što nesrećom što pogreškama sudaca do bodova nisu došli. Pobjeda je preokretom u drugom dijelu utakmice došla do važna tri boda koja ih i dalje drže u utrci za prvo mjesto.

IMG_7106 - kopija

Gosti su poravnali rezultat u 55. minuti golom  Bistrovića da bi u 70. min. preko Novaka poveli sa 1:2. Plavi se nisu predavali i u  74. min. Povodnja poravnava na 2:2. No tada opet na scenu stupa najbolji igrač i strijelac gostiju Bistrović koji samo za dvije minute u 78. i 80.minuti postavlja konačni rezultat 2:4 i donosi važna tri boda Pobjedi.

IMG_7067 - kopija

Plavi  imaju još jednu utakmicu u Šenkovcu u subotu i mogu podvući crtu na ovu sezonu  za koju mogu reći da je bila zaista loša u jesenjem dijelu, te vrlo dobra u proljetnom dijelu prvenstva.

IMG_7071 - kopija

PLAVI  –  POBJEDA /GH/     2:4  (1:0)

2.ML SKUPINA“B“                                                                                               29.kolo

04.06.2016.godine                                                                              Igralište Pocurke

Suci: Filipčić ,Jarni ,Grabar                                                   delegat Slavko Vodopija

Strijelci: 1:0 21.Novak 1:1 55.Bistrović 1:2 70.B.Novak 2:2 74. Povodnja 2:3 78.Bistrović 2:4 80.Bistrović

Gledatelja: 130

IMG_7097 - kopija

PLAVI: Pokrivač , Zamuda ,Zadravec , Drk ,K.Erdelja ,Mesarić ,Srnec ,Povodnja, Šoltić(63. Kivač) , Novak ,Nerer (84.Matić) pričuve : Stojko, Turk ,Matić ,Lisjak ,Kivač trener: Darko Rob

POBJEDA/GH/:Šafarić ,Hižman ,Horvat ,Hanžeković ,Mikulan ,Bistrović ,Novak (89.Zorković) ,Kozina ,Ivanuša ,Tkalčec (61.Lončarić) , Thes (82.Gavez) pričuve :Zorković ,Ladić ; Lončarić ,Branilović ,Gavez trener: nema