Plave odbojkašice u derbiju kola pokleknule u Varaždinu

U nedjelju su odbojkašice Odbojkaškog kluba Plavi u derbiju kola gostovale kod treće ekipe Varaždina. Varaždin je bio na drugom, a Plave na trećem mjestu.

Prvi set je bio dosta izjednačen uz dosta slabu igru obje ekipe. U završnici seta Plave igraju nešto bolje i dolaze do prvog seta rezultatom 25:21. U drugom setu domaće igračice igraju bolje, ne promašuju više toliko servisa i u stalnoj su prednosti. Plave se ne predaju, ali je Varaždin bio bolji rezultatom 25:19. U trećem i četvrtom setu, Varaždin još diže svoju igru dok Plave još uvijek igraju dosta slabo. Dominirale su domaće igračice u svim segmentima igre i osvajaju sljedeća 2 seta rezultatom 25:13, 25:15. Ovim porazom Plave su pale za jedno mjesto, trenutno su na četvrtom mjestu. 3. mjesto imaju priliku vratiti idući vikend kada im u goste dolazi trećeplasirana ekipa Kaštel II.

Varaždin III – Plavi 3:1 (21:25, 25:19, 25:13, 25:15)

Plavi: Kerovec, Debelec, Škvorc, Končić, Novak, Kolarić, Goričanec, Hranilović, A., I. Mance, Mađarić, Srša. Trener: Jurica Novak.

(Jurica Novak, foto Tin Tomanić, arhiva)