PET GOLOVA VALENTINA BOGDANA U POBJEDI MURE

Jako dobru nogometnu predstavu priuštili su igrači Mure svojim navijačima u utakmici sa ekipom Zasadbrega. Furiozno su krenuli u utakmicu i već u 25. minuti vodili sa 3:0. Sva tri zgoditka u 1.,15. i 25-toj minuti postignuo je Valentino Bogdan. Izgledalo je da će  Zasadbreg već u prvom poluvremenu  doživjeti pravu katastrofu. No kako je rekao jedan od vjernih navijača Mure, da ništa još nije sigurno kod Mure dok konačno nije gotovo. U samo dvije minute u 28. i 30. minuti zgodicima Korošića i Levačića. Zasadbreg smanjuje rezultat  na 3:2 i utakmicu ponovo dovodi u neizvjesnost.

03

I tada ponovo kreće Mura stvara prilike i promašuje četiri prilike jedan na jedan .  Pobojali su se navijači Mure ponavljanja rezultata od prošlog kola iz Jurovca kada su  u zadnjim minutama prokockali vodstvo od 1:3 i ostali  bez bodova.

04

I u drugo  poluvrijeme Mura ulazi ofenzivno , igra dobro ,  ali i dalje promašuje svoje prilike. No ipak u 62. i 70. minuti Bogdan sa još daljnja svoja dva zgoditka zapečaćuje sudbinu gostiju i  postavlja konačan rezultat od 5:2. Imala je Mura još prilika no nije ih realizirala. Gosti iz Zasadbrega slabi, cijelu utakmicu u podređenom položaju te mogu biti jako zadovoljni i ovakvim konačnim rezultatom.

10

Čestitke cijeloj ekipi Mure, a posebno peterostrukom strijelcu Valentinu Bogdanu kao i po nama najboljem igraču te nesebičnom asistentu Ivici  Telebuhu.

02

MURA – ZASADBREG    5:2 (3:2)

2.ML Skupina „B“

29.05.2016. god . Hlapičina                                     SRC „Oletić Radovan – Ratko“

Suci: Škrobar , Jurinec , Bašek                                 delegat: Podgorelec

Strijelci: 1:0 1.Bogdan 2:0 15.Bogdan 3:0 25.Bogdan 3:1 28.Korošić 3:2 28.Levačič 4:2 62. Bogdan 5:2 70.Bogdan