Pekleničarke otplesale pobjednički ples – Vinica im nije bila dostojan protivnik

U subotu su odbojkašice Odbojkaškog kluba Plavi igrale utakmicu 4. kola. Protivnice su im bile odbojkašice iz Vinice

Plave su dosta nervozno ušle u utakmicu, ali su bile u stalnoj prednosti. Sredinom seta su se odvojile i stalno povećavaju prednost. Prvi set Plave pobjeđuju rezultatom 25:13. U drugom setu Plave odmah dolaze do velike prednosti. Prednost povećavaju i dolaze do laganih 2:0 rezultatom 25:8.

U trećem setu Pekleničarke su se opustile pa je Vinica u maloj prednosti. Sredinom seta bilo je 14:11 za Vinicu. Tada Plave počinju igrati ozbiljno i osvajaju 14 uzastopnih poena i dolaze do lagane pobjede. Ovo je pekleničkim odbojkašicama druga pobjeda u sezoni. U sljedećem kolu Plave igraju u gostima kod četvrte ekipe Varaždina.

Plavi – Vinica 3:0 (25:13, 25:8, 25:14)

Plavi: Kerovec, Žužić, Škvorc, Končić, Novak, Kolarić, Goričanec, Srša, Tuksar, A. i I. Mance, Turk, Matić, Hranilović. Trener: Jurica Novak