OK “PLAVI” PEKLENICA: Pobjeda odbojkaša, porazi odbojkašica

Druga ekipa odbojkašica igrala je na gostovanju kod prvoplasirane Bedekovčine. Na zagrijavanju ozlijedila se naša Jana kojoj želimo brzi oporavak. Plave su prvi set igrale vrlo dobro, ali u završnici seta je Bedekovčina smirenija i osvaja ga. Sljedeća dva seta Plave igraju slabije te Bedekovčina dolazi do 3:0 pobjede.

Prva ekipa je igrala domaću utakmicu protiv Dugog Sela. Plave su igrale bez nekoliko ključnih igračica. Kapetanice Valentine neće biti do kraja sezone zbog boravka u Portugalu preko Erasmusa te joj želimo ugodan boravak.

Plave su slabo ušle u utakmicu te gošće vode sa 11:1. Kod 24:15 imaju 9 set lopte. Plave osvajaju poen i na servis dolazi Sara Debelec koja odličnim servisima radi preokret. Plave su osvojile 11 poena zaredom i osvajaju prvi set sa 26:24. Plave nisu iskoristile psihološku prednost pa Dugo Selo osvaja sljedeća 3 seta i dolazi do zaslužene pobjede.

Plavi su igrali domaću utakmicu protiv druge momčadi Medicinara, pretposljednje momčadi na tablici. Plavi su tu utakmicu odradili rutinski i uvjerljivo došli do nove pobjede od 3:0.