OK “PLAVI” Peklenica: Dvije pobjede plavih cura u Lepoglavi

Naše odbojkašice danas su gostovale u Lepoglavi.

Prve na redu bile su prve ekipe. Plave odlično igraju prva 2 seta i uvjerljivo vode sa 2:0. Nakon toga dolazi do pada u igri što koriste domaće igračice i smanjuju na 2:1. Četvrti set bio je izjednačen. Glavnu ulogu u ovom setu imao je glavni sudac utakmice. Sudac je ujedno trener u Krapinskim Toplicama. U prosincu su Plave igrale protiv Toplica u dvorani OŠ Mursko Središće. Njihov trener je bio neopravdano nezadovoljan suđenjem. Danas se odlučio osvetiti i namjerno sudi na štetu naših odbojkašica. Domaći treneri i igračice su stali na stranu naših igračica i u nekoliko navrata obavijestili suca da je pogriješio, ali sudac je na utakmicu došao s drugom misijom.

Plave su taj set izgubile, ali su se u 5. setu zainatile i pobijedile.

Naše odbojkašice su na svojoj koži osjetile što je nepravda i da u svijetu postoje loši i zlobni ljudi. Žalosno je da je takva osoba odbojkaški trener i učitelj u školi.

Velika i iskrena hvala našim prijateljima iz Lepoglave na Fair playu.

U drugoj utakmici naša druga ekipa pobijedila je drugu ekipu Lepoglave sa 3:0.

Lepoglava I – Plavi I 2:3

Lepoglava II – Plavi II 0:3