ODLIČAN REZULTAT PLAVIH ODBOJKAŠICA U LUDBREGU

U Ludbregu se u subotu održao predzadnji, 5. turnir u maloj odbojci. Nakon 4 odigrana turnira Plave su se nalazile na 3. mjestu sa 6 pobjeda i 6 poraza. U Ludbregu su odigrale 4 utakmice.

Prvi protivnik bio je Ivanec koji u zadnje vrijeme igra sve bolje. Pekleničarke otvaraju utakmicu odlično i osvajaju prva dva seta. Treći set igraju nešto slabije i Ivanec pobjeđuje, ali Plave ukupnim rezultatom 2:1 pobjeđuju i zasluženo osvajaju 2 boda.

Slijedeći protivnik Plavima bio je Kaštel što znači da se igrao međimurski derbi. Plave su odigrale odličnu utakmicu i pobjeđuju u sva 3 seta i osvajaju 3 boda.

Treći protivnik bio je lider prvenstva, Lepoglava. Lepoglava je do tog trenutka doživjela samo jedan poraz. Utakmicu bolje otvaraju djevojke iz Lepoglave i vode 1:0. Slijedeća dva seta Plave igraju odlično i u oba seta pobjeđuju sa 15:7 i ostvaruju treću pobjedu na turniru.

Posljednji protivnik bio je domaćin Ludbreg. Ludbreg osvaja prvi set, dok slijedeća dva seta lagano pripadaju Plavima. Plave su tako došle i do 4. pobjede u isto toliko utakmica. Osvojile su odličnih 9 bodova.

Odličan rezultat Plavih rezultirao je i pomakom na tablici. Plave su skočile na 2. mjesto sa samo bodom zaostatka za vodećom Lepoglavu uz utakmicu više. Posljednji turnir održat će se u Belici 22.4. Plave imaju veliku šansu za osvajanjem medalje jer četvrtoplasiranom Ludbregu bježe 5 bodova.

Plavi – Ivanec 2:1 (15:10,15:13,6:15)

Plavi – Kaštel 3:0 (15:12,15:12,15:5)

Plavi – Lepoglava 2:1 (9:15,15:7,15:7)

Plavi – Ludbreg 2:1 (6:15,15:8,15:5)

Plavi: I. i N. Hranilović, Škvorc, Pintarić, Debelec, Mance, Novak, Palnec, Turk. Trener: Jurica Novak.

Snimka cijelog zaslona 28.3.2017. 92916

Osim male odbojke igrale su se i utakmice 3. lige. Muška ekipa poražena je u četvrtak od veterana Centrometala 3:2, dok je ženska ekipa u subotu poražena od Totovca 3:0.