Odbojkaši Plavih uvjerljivi u posljednjoj ovogodišnjoj utakmici

U nedjelju su odbojkaši Odbojkaškog kluba Plavi igrali posljednju utakmicu ove godine, gostovali su u Ludbregu protiv Poljanca. U posljednjem susretu ovih dviju momčadi Plavi su izgubili već skoro dobivenu utakmicu kada su propustili šest vezanih meč lopti.

Zbog tog poraza, Plavi su vrlo motivirano ušli u meč. Želja za pobjedom bila je vrlo velika što se vidjelo i na samom početku meča kada Plavi vrlo brzo vode 4:0. Prednost cijelo vrijeme raste i ubrzo gosti vode sa 10 poena prednosti. Prednost zadržavaju i Plavi dolaze do prvog seta rezultatom 25:14. Drugi set Poljanec otvara sa tri uzastopna poena. Tada se Plavi bude i vrlo brzo izjednačuju rezultat (4:4). Nakon izjednačenja igraju još bolje i osvajaju sljedeća 4 poena što rezultira prednošću 8:4. Nisu Plavi dopustili da im se Poljanec približi i dolaze i do drugog seta. Rezultat je bio 25:21. Treći set nije bio bitno drugačiji. Plavi stalno vode i osvajaju ga rezultatom 25:18. Ovom pobjedom Plavi su povećali bodovnu prednost pred drugoplasiranim Poljancom na 7 bodova. Poljanec ima utakmicu manje. Sigurnom i uvjerljivom pobjedom na gostovanju Plavi su dokazali da su najbolja momčad lige i da je onaj poraz bio slučajan i zadovoljno odlaze na zimsku pauzu.

Poljanec – Plavi 0:3 (14:25, 21:25, 18:25)

Plavi: G., H., K., J. Novak., L., M. Hranilović, Turk, Šimon.

(tekst: Jurica Novak, foto : Tin Tomanić, arhiva Muralista)