OD DVA HAJDUKA BOLJI ONAJ IZ BREZJA

U borbi za momentalno treće mjesto na ljestvici 2.ML  Skupine „B“ i sastala su se dva međimurska Hajduka. Ovaj put bolji iako gost bio je Hajduk iz Brezja te preuzeo trenutačnu treću poziciju.

IMG_2950

Pred oko 100 gledatelja gosti veš u vrlo ranoj fazi utakmice u 7.i 14. minuti preko  Moharića i Gregorinčića dolaze do sigurnog vodstva od 0:2.  Domaćin nije imao snage ni umješnosti da smanji rezultat i gosti zasluženo tim rezultatom odlaze na odmor.

IMG_2939

Uzalud su se domaći navijači nadali preokretu u drugom dijelu utakmice , ali njihova ekipa ove subote jednostavno nije imala svoj dan. Dapače u 83.minuti utakmice svojim drugim zgoditkom Moharić povećava vodstvo gostiju na 0:3.

IMG_2953

Čast domaćina počasnim zgoditkom u 89.minuti spašava Marko Debelec.  Prema delegatu utakmice  Darku Jambroviću ove subote je u Štrukovcu bilo sve opravdano da opravdanije nije moglo biti. Golovi postignuti regularno , također opomenuti igrači , a pohvala publici koja je bila korektna pa incidentnih situacija nije bilo ni na terenu pa ni izvan njega.