Nova prvenstvena pobjeda Hajduka Štrukovec

HAJDUK Štrukovec – SLOBODA Mihovljan 3:1 (2:0)

Jučer u Štrukovcu nova prvenstvena pobjeda Hajduka. HAJDUK-SLOBODA 3:1! I opet pobijeđena drugi vikend zaredom Sloboda, ali ovaj put Sloboda iz Mihovljana. Prvo poluvrijeme završilo je vodstvom Hajduka 2:0, golovima Karla Goričanca i Maria Radikovića.

Početkom drugog poluvremena domaći igrač Marko Žganec je u jednom duelu slomio nos, no usprkos tome mladi Žganec nastavio je s igrom. U tih 15 min. za vrijeme pružanja pomoći ozlijeđenom Žgancu, Hajduk je igrao s deset igrača i to su gosti iz Mihovljana iskoristili i smanjili rezultat na 2:1 . U 75. min. utakmice Karlo Goričanec postiže svoj drugi gol na utakmici i to je bio konačni rezultat utakmice 3:1. S tom drugom uzastopnom pobjedom Hajduk se na tablici poravnao sa 17 bodova s ekipom Slobode te dijele osmo i deveto mjesto na prvenstvenoj ljestvici. Sljedeću utakmicu Hajduk u subotu odlazi u goste ekipi Vučetinca. Utakmica je odigrana po svim epidemiološkim mjerama. Utakmicu je sudio Jadran Kukovec iz Mačkovca, a delegat utakmice bio je Alojz Kopasić iz Čakovca.

(zr, foto: Hajduk Štrukovec)