NK “Hajduk Vindija” ostao bez dva boda u 90. minuti utakmice

Hajduk Vindija nije uspio iskoristiti prednost domaćeg terena i doći do sva tri boda u utakmici s ekipom Venere iz Svetog Jurja na Bregu. Iako su domaćini žarko željeli upisati nove bodove i tako popraviti stanje na prvenstvenoj ljestvici, na njihovu žalost ipak to nisu uspjeli.

U prvom dijelu utakmice nije bilo zgoditaka.

Domaćini su prvi došli u vodstvo u vodstvo  od 1:0 u 65. minuti utakmice, i to zgoditkom Denisa Purića.

Taj povoljan rezultat uspijevali su održavati sve do posljednje minute utakmice. Gosti poravnavaju rezultat na 1:1 u 90. minuti, kada Filip Levačić donosi  svojim zgoditkom radost u gostujuće redove.

Hajduk se nakon 13 odigranih kola nalazi na petnaestom mjestu prvenstvene ljestvice s 11 osvojenih bodova. U sljedećem 14. kolu očekuje ih derbi u Peklenici kod Plavih, a u posljednjem jesenskom dijelu prvenstva domaćini su ekipi Omladinca iz Mačkovca.

Recimo da je  nakon smjene trenera u Hajduku Vindiji, novi trener postao Mihael Mađarić,  bivši dugogodišnji igrač Hajduka.

Sigurno da Mađarića, s obzirom na rezultate u posljednje vrijeme očekuje težak posao, kako bi ekipu vratio na mjesto koje joj po kvaliteti pripada.