RUDAR :  M.Rajf , Levačić , A.Novak ( od.46 Berdin) , Šprajc , Vuri , Vurušić , D.Šoltić , F.Novak ( od 76. Knežević) , Podgorelec ( od 46. Čalopa ) N.Šoltić , M.Šoltić ( od 90. Balaž)

pričuve :R.Rajf , Šardi ,Knežević ,Balaž ,Čalopa ,Radiković, Berdin trener : Smiljan Liklin

NAPRIJED  Cirkovljan :Čonkaš , Šupljika , Jurčan , Sraka , Hižman ( od 21.Mišić) , Horvat , Bermanec ,Martinec , Vugrinec , Glavina , Varga ( od 60.H.Vugrinec) ,

pričuve : Mišić , H.Vugrinec,Hižman , Sačić trener: Dušan Podgorelec

strijelci: 1 : 0  49.min Berdin 2 : 0 56.min D . Šoltić  2 : 1 86.min Glavina (KU) 3:1 90.min Vurušić

suci : Božidar Kolarić Novo Selo Rok , Ivica Horvat Čakovec , Davor Šupljika Šenkovec

delegat: Ivan Kozina Varaždin

gledatelja 150

RUDAR – NAPRIJED (CIRKOVLJAN)  3 : 1  (0 : 0)

IMG_1112

Po sparnom i vrućem vremenu Rudar je u zadnjoj ovosezonskoj utakmici pred domaćim gledateljima mirnom i sigurnom igrom savladao goste iz Cirkovljana koji su došli sa željom da osvoje barem bod i tako se osiguraju od ispadanja iz lige. No Rudarovci nisu htjeli pokvariti dobar dojam iz Pušćina te su mirnom i pametnom igrom osvojili sva tri boda dok će gosti sigurnost opstanka u ligi morati potražiti u posljednjem kolu na svom terenu.

IMG_0925

Prvo poluvrijeme Rudar je dominirao i stvarao prilike, ali bez rezultata. Tako da je prvi dio utakmice završio bez golova . Gosti su pokušavali nešto učiniti , ali Rudar je bio preveliki zalogaj za njih. Na početku drugog poluvremena u 49.minuti Rudar dolazi u vodstvo od 1 : 0 nakon greške gostujućeg vratara Čonkaša i spretnosti Vinka Berdina koji udarcem preko glave postiže veoma efektan pogodak. Taj pogodak dao je još više poleta  rudarovcima koji napadaju i stvaraju prilike te u 56.minuti Dario Šoltić nakon male majstorije, kada je krenuo od centra prema golu i iz igre driblingom izbacio dvojicu gostujućih igrača, te preciznim udarcem savladao Čonkaša, postiže zgoditak za 2 : 0.

IMG_1138

Rudar i dalje igra bolje , ali ne zabija te gosti preko svog kapetana Željka Glavine u 86. minuti  iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca smanjuju na 2 : 1. Kratko je trajala nada gostiju da bi mogli izvući barem bod jer u 90 . minuti opet je sijevnula brza kontra Rudara i nakon lijepog centaršuta sa desne  strane, Vurušić udarcem glavom postavlja konačni rezultat od 3 : 1. Iako je već prije osigurao sigurno drugo mjesto na prvenstvenoj ljestvici ovom pobjedom Rudar se na njemu još više učvrstio i zato zadnje kolo protiv ekipe Novog Marofa u gostima biti će prilika da se jednom mirnom utakmicom i pobjedom završi ova lijepa nogometna priča Rudara u MŽNL za ovu sezonu.

Utakmica u Marofu igra se 14.06.2015 (nedjelja) u 18 sati.