NAPORAN VIKEND – ODBOJKAŠICE I ODBOJKAŠI PLAVIH IZ PEKLENICE ODIGRALI 4 UTAKMICE

OK Plavi imao je četiri utakmice za vikend, i muška i ženska po dvije. Ostvarili su jednu pobjedu.

OK Plavi (ž) – OK Varaždin Volley III 1:3 (22:25, 25:15, 23:25, 21:25)

OK Plavi (ž) – ŽOK Ivanec II 1:3 (25:23, 19:25, 20:25, 23:25)

OK Plavi (m) – OKM Centrometal II 3:0 (25:13, 25:16, 25:16)

OKM Centrometal veterani – OK Plavi (m) 3:1 (25:15, 23:25, 25:22, 25:23)

01

Ženska ekipa doživjela je dva poraza. Igrale su protiv petoplasiranog Varaždina III i četvrtoplasiranog Ivanca II. Obje utakmice odigrale su vrlo dobro, ali više od seta nisu uspjele osvojiti. Šteta što sve bolja igra pekleničkih odbojkašica nije okrunjena barem bodom. Protiv Ivanca bile su vrlo blizu bodu jer su u četvrtom setu vodile 22:15. Odličnim servisima Ivanec je preokrenuo i došao do pobjede. Pekleničarke su ostale na 6. mjestu s 13 osvojenih bodova. Iduću utakmicu igraju za dva tjedna u Vinici.

02

Pobjedu i poraz doživjeli su OK Plavi. U subotu su u tri seta očekivano pobijedili kadete Centrometala. U nedjelju su igrali vrlo važan susret protiv veterana Centrometala. Pobjedom bi Pekleničari došli na prvo mjesto. Prvi set jako loše otvaraju Plavi pa Centrometal lagano osvaja taj set. U drugi set također ulaze loše, ali su uspjeli preokrenuti i pobijediti 25:23. Treći i četvrti set su bili jako zanimljivi i izjednačeni. Centrometal je bio nešto sretniji i pobijedio u ta dva seta. Plavi su ostali na 2. mjestu s 5 bodova zaostatka za prvoplasiranim Centrometalom.