Nakon poraza u Solinu Međimurje se već u srijedu može iskupiti u utakmici protiv Cibalije

Nakon ostavke trenera Kristića, kormilo je preuzeo mladi trener Damir Lepen Jurak koji prvenstveni debi na seniorskoj klupi neće pamtiti po dobrom.

Prvih pola sata utakmice između Solina i Međimurja prošlo je u ispitivanju snaga, a onda u 33.minuti dvojbena situacija da li se domaći napadač Repić nalazio u zaleđu .Kako bilo na sredini je loptu izgubio Brcković, koju u kazneni prostor ubacuje Ninčević. Pomoćni sudac Batušić ne signalizira zaleđe, lopta dolazi do napadača domaćih  Repića koji iz blizine zabija za 1:0.

U drugom dijelu Međimurje pritišće i u 55. minuti imaju priliku za poravnanje. Iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca Šimičić pogađa stativu.

Međimurje i dalje pritišće, a domaći u dvije kontre rješavaju pitanje pobjednika. Za 2:0 u 70.minuti zabija Ninčević, a za 3:0 u 82. Kaćunko . Prvenstvo se nastavlja već u srijedu utakmicama 5. kola  kada Međimurje  od 18 sati na SRC Mladost dočekuje Cibaliju.

(tekst i foto: Miljenko Dovečer)