NA ZALEŠĆU ODRŽAN 10. TURNIR REKREATIVACA U BOĆANJU

U nedjelju 15.05.2016. godine na ribnjaku „Zalešće“ u Murskom Središću održan je 10. rekrerativni  turnir u boćanju. Organizator  turnira bio je  Međimurski savez sportske rekreacije „Sport za sve“ Čakovec , zajedno  sa  USR „Sport za sve“ Mursko Središće koji  su ujedno bili  i domaćini  turnira . Sudjelovalo je 12 parova i to: 4 para iz Murskog Središća, 2 para Upravnog odbora Međimurskog  saveza, 4 para iz Čakovca i 2 para iz Šenkovca.

Prvo mjesto  i zlatne meedalje osvojio je par: Saša Brodar i Milica Đurkin iz Čakovca,

Drgugo mjesto i sreberne medalje osvojio je par : Milica Jakopec i Vesna Korent iz Šenkovca

Treće mjesto i brončane medalje osvojio  je par : Rihtarec Đurđa i Podgorelec  Dragica iz Murskog Središća.

Takmičenje je proteklo u ugodnoj, fer  i  sportskoj atmosferi  i u dobrom raspoloženju . Domaćini su takmičare počastili  kolačima , kavom i pićem.

Predsjednica Udruge: Nada Palaš